ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Süpürge & Yıkama Makineleri

Araç süpürgeleri, araçların içerisinde biriken kum, taş, kırıntı ve tozları pratik bir şekilde temizleyen ürünlerdir. Güçlü çekim performansına sahip olan araç süpürgeleri, hafif ve kullanımı oldukça kolay olan süpürgelerdir. Araç süpürgeleri küçük bir boyuta sahiptir ve kavrama kulpları bulunur. Aynı zamanda araçların çakmaklık bölümünden aldıkları güç ile ya da şarj edilerek kullanılabilirler. Araç yıkama makinesi modelleri ise genellikle profesyonel yıkama merkezlerinde tercih edilen, kişilerin kolayca araç yıkayabilmesini sağlayan ürünlerdir. Yüksek basınçlı yıkama işlemi gerçekleştirebilen araç yıkama makineleri, bireysel kullanımlar için de uygundur.

Oto Süpürge Çeşitleri

Oto Süpürge Çeşitleri

Araba süpürgesi çeşitleri, çok sayıda fonksiyon ve donanıma sahiptir. Lastik şişirme fonksiyonlu, aydınlatma fonksiyonu, lastik basıncı ve vakumlama gibi fonksiyonları gerçekleştirebilen araç süpürgeleri çeşitli markalar tarafından üretilmektedir. Araba süpürge makinesi modellerinin genelinde, çakmaklık bölmesine yerleştirilebilen elektrik alıcı aparatı mevcuttur. Bu aparat sayesinde araç aküsünden güç alarak çalışabilen süpürgelerin yanı sıra, şarj edilerek kullanılan süpürge türleri de üretilmektedir. 12V üzeri veya 12V altı güce ihtiyaç duyan araç süpürgesi modelleri, araç akülerinin elektrik üretim kapasitesine göre tasarlanmıştır. Bu modellerin tümü, otomobil modeli fark etmeksizin her araçta kullanılabilir. Araç süpürgelerinin, kablo uzunlukları da oldukça fazladır. Bu sayede, otomobil içerisinde dilediğiniz bölgeye hareket ettirerek temizlik işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Araç süpürgelerinin, yaklaşık 5 metre kablo uzunluğu vardır. Kablosuz araç süpürge modelleri ise şarj edilerek kullanılan ürünlerdir. Ürünlerin şarj dolum işlemi gerçekleştikten sonra, araç içerisinde uzun süre kullanılabilir. Araç süpürgelerinin, torbalı ya da torbasız türleri bulunmaktadır. Süpürge torbalarının belirli aralıklarla değiştirilmesi, süpürgenin vakum gücünü artırabilir.

Araba Süpürgeleri Fiyatları

Araba Süpürgeleri Fiyatları

Araba süpürgeleri fiyatları, ürünlerin süpürge torbası hacmi, çekim yüksekliği, güç dayanıklılığı gibi yetenekleri baz alınarak sunulur. İhtiyacınıza en uygun tercihleri yapabilmek için süpürgelerin ürün açıklamalarını gözden geçirebilir, ürünlerin çekim gücü, güç türü, fonksiyonları gibi konularda bilgi alabilirsiniz. Bazı araç süpürgelerinin çok sayıda süpürme ucu aparatı bulunur. Bu aparatlar, araçların koltuk köşeleri, koltuk altları gibi ulaşılması güç noktalarına ulaşabilir. Araba şarjlı süpürge modellerinin çoğu, şeffaf biriktirme haznesine sahiptir. Bu sayede, araç süpürgesinin dolduğunu kolaylıkla görebilir ve boşaltabilirsiniz. Araç süpürgeleri araçların bagajına sığabilen bir yapıdadır. Bu sebeple, aracınızın bagajında saklayabilir, ihtiyaç duyduğunuz an kullanabilirsiniz. Zahmetsiz temizlik yapan ve araç içerisindeki tozları da alabilen araba süpürgelerinin bazıları, yıkama özelliklidir. Bu ürünlerle koltuk temizliği sağlayabilir, aracınızı derinlemesine temizlik işleminden geçirebilirsiniz. Araç süpürge tavsiye platformlarında yer alan kullanım talimatlarında, temizlik işleminden sonra süpürgelerin mutlaka boşaltılması gerektiği notu bulunmaktadır. Bu işlemin, makinenin çekim gücünü koruyacağı da bildirilmektedir. Araç süpürgeleri, acil temizlik gerektiren durumlar için oldukça kullanışlı ve masrafsız ürünlerdir. Her araçta bulunması gereken araç süpürgesine sahip olmak için, kategori içerisindeki ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilir, sizin için en uygun süpürgeye anında ulaşabilirsiniz.

Oto Yıkama Makinesi Modelleri

Oto Yıkama Makinesi Modelleri

Oto yıkama makinesi çeşitleri, araçların köpükleme ve durulama işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlar. Tek dokunuşla kolay bir şekilde tazyikli su püskürten oto yıkama makineleri, genellikle araç yıkama noktalarında, küçük işletmelerde, dinlenme tesislerinde, otoparklarda, otellerde ve bireysel kullanımlar için özel olarak geliştirilmiş modeller sunar. Profesyonel araç yıkama makineleri, bireysel araç yıkama makineleri gibi çeşitlilik gösteren bu ürünler, araçların yıkama işlemlerini benzersiz bir şekilde gerçekleştirerek sürücüleri ve işletmecileri büyük maliyetlerden korumayı başarmaktadır. 1800 W ve üzeri güç potansiyeli bulunan araç yıkama makineleri, daha düşük güç performansıyla çalışarak işletmeler için maliyet düşürücü bir etken de olabilir. Araç yıkama makinesi fiyatları ise her bütçeye hitap edebilen seçenekler içerir. Aracınıza uygun diğer araç bakım ürünlerini de incelemek isterseniz Oto Bakım kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2022 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.