ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Testereler

Elektrikli el aletlerinin en yaygın kullanılan üyelerinden biri olan testereler düz veya kıvrımlı kesim için kullanılır. Testerelerin kesimi mümkün kulan uzun, dişli uçları olur. Bosch testereler başta olmak üzere, Einhell, Makita, Black&Decker, Catpower, Dewalt, Rtrmax dahil birçok markanın testere çeşitlerini ve geniş yelpazedeki testere fiyatlarını web sitemizde inceleyebilirsiniz.

<strong>Dekupaj Testere</strong>

Dekupaj Testere

Dekupaj testere düz veya kıvrımlı kesimler için kullanılabilir. Bu testere diğer testerelerden farklı olarak sadece iş kollarında değil sanat dallarında da kendine yer bulmuştur. Ahşap ile ilgili bir hobiniz varsa dekupaj testerelere başvurabilirsiniz. Bu testerenin kıvrımlı kesim özelliği sayesinde çizdiğiniz çizgileri kolayca takip edebilirsiniz. Elbette, oldukça kesici bir alet olduğu için onu kullanırken son derece dikkatli olmalı ve ürün talimatlarını birebir yerine getirmelisiniz. Dekupaj testere bıçakları yenilenebilir ve ayrıca satın alınabilir.

<strong>Daire Testere</strong>

Daire Testere

Daire testere veya diğer adıyla koparma makinesi, elektrikle çalışır ve çok hızlı dönen yuvarlak bir diskle ahşap, metal veya plastik kesmekte kullanılır. Daire testerelerin el tipi olanlarının yanı sıra daha büyük olan tezgah tipi olanlarını da ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz. Küçük bir atölyeniz varsa el testereleri muhtemelen sizin için yeterli olacaktır. Daire testere uçlarını yenilemek veya yedeklemek isterseniz elektrikli aletlerin aksesuar kategorisi altında yedek uç setlerini bulabilirsiniz.

<strong>Elmas Testereler</strong>

Elmas Testereler

Kuvvetli bir kesiciliğe sahip olan elmas testereler çok geniş yelpazedeki iş kolları için kullanılabilir. Taş, granit, beton, asfalt, seramik, cam veya diğer sert malzemeleri elmas testere kullanarak kesebilirsiniz. Elmas testereler çok keskin olmasına rağmen sürtünmenin fazla olduğu sert yüzeylerde kullanıldıkları için zamanla körelmeleri ve dolayısıyla kesme işlemini yapamamaları muhtemel. Bu durumda elektrikli alet aksesuarlarını ziyaret ederek oradan elmas testere uçlarınızı yedekleyebilirsiniz.

<strong>Delik Açma Testeresi</strong>

Delik Açma Testeresi

Delik açma testeresi, ucuyla diğer testerelerden ayrılır. Diğer testere uçları yassıdır ama delik açma testeresinin ucu yuvarlaktır. Beton veya asfaltı keserek yuvarlak bir delik açmak için kullanılır. Bu tür deliklere boru döşerken, kanalizasyon ve benzeri alt yapılar hazırlarken ve daha birçok durumda başvurulabilir. Delik açma testeresinin bıçağı köreldiğinde onu yenileriyle değiştirebilirsiniz veya farklı kalınlıklara sahip bıçaklardan oluşan bir set de alabilirsiniz.

<strong>Dekupaj Testere Bıçakları</strong>

Dekupaj Testere Bıçakları

Elektrikli el aletleri aksesuarlarından dekupaj testere bıçakları, dekupaj testeresi ile kullanılan bıçaklardır. Bu bıçakların diş aralıkları, kalınlıkları ve uzunlukları değişebilir. İnce işler yapacaksanız, örneğin bir sanat eseri çıkaracaksanız mümkün olduğunca çeşitli dekupaj bıçağına sahip olmanız gerekir. Bunun için de setler idealdir. Daha fazla testere çeşidi ve modeli görmek için tıklayın.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2021 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.