ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Tablo

Ev tasarımı hem evinizi daha kişisel hale getirmeniz hem de evi daha huzurlu kılmanız için özenli yapılması gereken işlerden biridir. Pek çok insan ev tasarımı sonunda küçük aksesuarlarla evinde kişiliğini ve zevklerini yansıtmayı tercih etmekte olup sanat tutkunlarının sıkça tercih ettiği aksesuarlardan biri olan birbirinden güzel tablo seçenekleri özellikle duvarları renklendirmek için tercih edilmektedir. Pek çok farklı konuyu, temayı ve durumu yansıtan tablolar evinize kattığı sıra dışı güzelliğin yanı sıra evinizde hissettiğiniz duyguları dışa vurmanız için etkili yöntemlerden biridir. Tablo modelleri yağlı boya, dijital baskı, rölyef gibi boyama teknikleriyle ve çok sayıda konuyu ve temayı barındıran seçenekleriyle siz sanatseverlere sunuluyor. Evinizde tercih ettiğiniz renklerle uyumlu tablolardan sevdiğiniz ressamların reprodüksiyon eserlerine pek çok farklı türle evinizi kişisel bir sanat yuvası haline getirebilirsiniz.

Tablo Modelleriyle Hayatın Renklerini Keşfedin

Tablo Modelleriyle Hayatın Renklerini Keşfedin

Geçmişte yalnızca çok varlıklı kişilerin sahip olabildiği tablolar günümüzde pek çok evin dekorasyonunda tamamlayıcı parçalar olarak yer ediniyor. Duvarının bomboş kalmasını istemeyen ev sahipleri kendi iç dünyalarını yansıtan tablolarla evlerinin her odasını renklendirirken işyerlerinde yüksek enerjinin korunması ve ofisin hem çalışanlar hem de müşteriler için daha renkli kılınması için pek çok farklı yağlı boya tablo seçeneği bulunuyor. Evlerde de işyerlerinde de sıkça tercih edilen bir tür olan manzara resimlerini içeren tablolar iç açan yeşilliğiyle doğadan kesitler, hayvanlar aleminden sahneler, gün batımı, deniz gibi farklı manzaraları gününüzü geçirdiğiniz kapalı alanlara taşıyarak özlediğiniz doğallığı size sunarken güçlü hissetmeniz gereken zamanlarda sizin yardımcınız olan idollerinizin tabloları ile odanızı kendi kaleniz haline getirmeniz mümkün oluyor. Yalnızca gözlere değil hislere de hitap eden tablolar kimi zaman yaşamdan bir kesit sunmaktansa çeşitli renklerin ve şekillerin bir araya gelmesiyle sizde çeşitli duyguların uyanmasına sebep olabiliyor. Evinde soyut sanat eserleri arayanların sıklıkla tercih ettiği bu tabloları seçerken tablonun sergileneceği ortamın, eğer ev gibi kişisel bir ortamsa size ne hissettirdiği; eğer daha sosyal bir alana asılacaksa tabloyu görenlere aşılanmak istenen duygu son derece önemlidir. Şık ortamlarda tercih edilen çerçeveli tablo çeşitleri tabloda işlenen konuya ya da tablonun renklerine uyumlu olarak seçilmiş çerçevelerle kullanıldığında hem görsel bir şölen yaratır hem de tablonun korunmasını ve taşınmasını kolaylaştırdıkları için son derece kullanışlı olabilirler. Her odanıza farklı bir hava katan tablolar farklı boyutlarda seçeneklerle size sunulurken hemen hemen her odaya uygun bir tablo bulmanız artık çok daha kolay. Örneğin çocuk odasında sevimli çizgi film kahramanlarının veya güzel hayvanların bulunduğu tablolar çocuklarınızın görsel hafızasını geliştirirken, oturma odasında kullanacağınız manzara resimleri veya ünlü eserlerin replikalarıyla misafirlerinizi etkileyebilirsiniz. Banyoda bile kullanabileceğiniz tablolar kullandığınız her odanın havasını değiştirmekle kalmıyor aynı zamanda evinizde sanatçı ruhunuzu konuşturmanız için size büyük bir fırsat veriyor. Pek çok farklı özelliğe sahip tablolar onlarca farklı modeliyle ve sıra dışı özellikleriyle sizleri bekliyor. Evinizin estetik yanlarını Dekorasyon & Aydınlatma ürünleri ile zenginleştirmek istiyorsanız tablo seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Tablo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tablo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Evinizin hayasını değiştiren birbirinden güzel tablolar arasından seçim yapmak son derece keyifli bir süreç olmakla birlikte tablo çeşitleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmadan alışverişe başlamak pek doğru bir karar olmayabilir. Tablolar tek parça veya parçalı tablo olarak kullanıcıya sunulabiliyor. Tek parça halinde satılan tablolar yüzyıllardır alışılagelmiş modeller olup eserin işlediği konuyu tek bir tuval üzerinde bir bütün olarak sunarken çok parçalı tablolar eseri iki veya daha fazla parça halinde sunabildiği gibi aynı temayı işleyen birden fazla görüntünün mantıklı bir örgü oluşturacak şekilde üst üste veya yan yana sıralanmasıyla da kullanıcıya sunulabiliyor. Tek parça tablolarda da çoklu tablolarda da işlenen konular sınırsız olmakla birlikte somut resimlerde hem evlerde hem de iş yerlerinde natürmort tablolar, portreler veya manzara resimleri sıklıkla tercih ediliyor. İş yerlerinde sıkça karşılaşılan tablolar iş yerinin uzmanlık alanına göre konular ve figürler içerebiliyor. Örneğin çocuklara yönelik iş yerlerinde çocukların ilgisini çeken doğa, hayvan veya çocuk figürleri dikkat çekerken kahvecilerde ise fincan, kahve çekirdeği, kahve içen insan manzaraları tercih edilebiliyor. Konusuna ve konuyu işleyiş tarzına göre gruplandırılabilen tablolar boyutlarına göre de gruplara ayrılabiliyor. Sergileneceği alanın büyüklüğüne bağlı olarak tercih edeceğiniz tablolar aynı zamanda bir çok parçayı kullanarak duvarınızı süslemeniz için de farklı ebatlarda size sunuluyor. 25x25 boyutlarındaki mini boy tablolar bir duvarda pek çok tablo ile tasarım yapmanızı sağlarken ebatları 35x50 ila 125x150 arasında değişen en küçük boydan battal boya kadar seçenekleriyle duvarlarınızı süslemeyi bekleyen tek parça tablolar; boyutları parça sayılarına ve simetrilerine göre değişmekte olan minimum 75 cm maksimum 160 cm alan kaplayan çok parçalı tablolar arasından aklınızdaki tasarıma uygun seçenekleri seçmek sizin elinizdedir. Pek çok farklı boyutuyla dikkat çeken birbirinden değerli tablolar kimi zaman yalnızca duygulara hitap etmek için değil aynı zamanda pratik amaçlarla da kullanılmaktadır. Örneğin saatli tablo seçenekleri zamanın güzelliğinin sanata yansımasını gösterirken geceleri parlayan fosforlu modeller gece lambası işlevi görebilir. Yeni tasarımlarla farklı görüntüler kazanan tablolar üç boyutlu çeşitleriyle evinizde illüzyonu hissetmeniz için son derece ideal parçalar haline geliyor. Pek çok modeliyle evinizin sevilen üyeleri haline gelen tablolar pek çok özelliğiyle modern evlerin tasarımlarını güçlendirirken tablo fiyatları ürünler arasında seçilen ürünün özelliklerine bağlı olarak farklılıklar göstermektedir.

Tablo Modelleri ile Evinize Sanatsal Dokunuşlar

Tablo Modelleri ile Evinize Sanatsal Dokunuşlar

Pek çok insan resim sanatıyla çok erken yaşlarda tanışıyor. Zamanla yaşamın içine adım adım ilerlerken resim yeteneklerinizi kaybettiğinizi düşünseniz de sanata olan sevginiz evinize aldığınız zevkli tablolarla yeniden canlanıyor. Günümüzde son derece kolay ulaşılabilir hale gelen tablolar bir zamanlar televizyon karşısında Bob Ross izleyerek kazandığınız manzara resim sevgisini evinize taşımanın zamanının geldiğini işaret ederken ünlü ressamlara ait resimlerin dijital baskılamayla elde edilen kopyalarını veya yağlıboya tablo olarak yeniden çizilen eserlerini evinizde bulundurmak misafirlerinize de hoş bir sürpriz olabiliyor. Hem Doğu kültürüne ait oryantalist resimlere hem de klasikleşmiş Batı resmine ait parçaları evinizle uyumlu ebatlarda satın alabileceğiniz gibi orijinal boyutlarda da edinmenizi sağlayan tablolar tercih ettiğiniz tarza uygun orijinal eserlerle de karşınıza çıkabilir. Örneğin yaşadığınız veya yaşamadığınız halde sevdiğiniz şehrin silüetlerini ya da manzaralarını konu edinen tablolar evlerinizin veya iş yerlerinizin duvarlarını süsleyerek içinizi açabilir. Panorama resimler ince ve uzun görüntüleriyle özellikle eski şehir manzaralarında sıkça tercih edilen tablo çeşitleri olup kafe gibi sosyal ortam dizaynında tercih edilen ürünlerdendir. Sanatın her dalına ulaşabileceğiniz tabloların yalnızca resim değil fotoğrafçılık sanatının sunulmasında son derece etkili ürünlerdir. Sevilen film karakterlerinin veya kesitlerinin, manzaraların veya ünlü fotoğrafçıların eserlerinin tablolaştırılarak görsel sanat tutkunlarına sunulması kullanıcı odaklı üretimin bir parçasıdır. Tablo çeşitleri kanvas, tuval veya rölyef üzerine yapılanlar olarak gruplandırılabilmektedir. Tuval ve kanvas üzerine yapılan resimler veya dijital baskılar iki boyutlu tablolar elde edilmesini sağlarken rölyef üzerine yapılan resimler kabartmalı tablo veya üç boyutlu tablolarla sonuçlanmaktadır. Evinizde sanat sevginizi göstermek için birbirinden güzel tabloları incelemek ve evinizin tasarımına uyum sağlayacak tablo seçeneklerini belirlemek için Ev & Yaşam sayfamıza göz atabilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2022 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.