ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Sineklik

Ilık bahar aylarının ve sıcak yaz günlerinin belki de en keyifli anları, evinizdeki camları açıp püfür püfür esen serin rüzgarın tadına varmak oluyor. Fakat bu keyif, sivrisinek ve kara sineklerin eve girmesi ve bir yandan gürültü ile oradan oraya uçması, bir yandan da sizi ısırmaya çalışması ile maalesef bölünüyor. Evinizde serin havanın keyfini çıkartırken bu keyfin bozulmasına engel olan en kullanışlı, pratik ve düşük maliyetli ürün karşınızda: Sineklik!

Modern ve Kullanışlı Sineklik Modelleri

Modern ve Kullanışlı Sineklik Modelleri

Sineklik modelleri, kullanmak istediğiniz pencerenin tarzına, ebatına ve çeşidine göre farklı seçeneklerde karşınıza çıkmaktadır. Sineklik kategorimizdeki sineklik çeşitleri, istediğiniz ölçülerde, yükseklikte ve renkte hazırlanarak belirtmiş olduğunuz ebatlara göre özel olarak üretilir ve adresinize gönderilir. Kategorimizde bulabileceğiniz sineklikler arasında menteşeli sineklik, stor sineklik, plise sineklik ve sürme sineklik gibi modellere rastlamanız mümkün. Buna ek olarak menteşeli ve geçmeli sineklik modelleri de özellikle balkon kapısına takılmak üzere sıklıkla tercih edilen sineklik türleri arasında yer alıyor. Tül kapı sinekliği ise özellikle evcil hayvanları olan ve hayvanların bahçeye veya balkona çıkmasını kolaylaştıran sineklik modelleri arasında başta yer alıyor. Sineklik kategorimizde bol çeşitte bulabileceğini sineklik çeşitlerinin yanı sıra aynı zamanda telli haşere öldürücü elektrikli fenerler ve sinek kovucu lambalar da beğeninize sunuluyor.

Doğru Sineklik Kullanımı

Doğru Sineklik Kullanımı

Söz konusu eviniz için doğru sinekliği seçmek olduğunda iş biraz uzman işine dönüyor demek mümkün. Eğer daha önce herhangi bir sineklik taktırmadıysanız ve ilk defa evinizde sineklik kullanmayı planlıyorsanız öncesinde bir uzmana danışmanızda mutlaka fayda olacaktır. Evinizdeki cam ve pencerelere en uygun sinekliği seçmeniz ve önceden belirleminiz oldukça önemli bir husus. Mesela menteşeli sineklik modelleri özellikle kolay açılıp kapanabilme özelliği ile ön plana çıkmakta ve hane bireylerine bu açıdan büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu tür sineklikler ahşap, pimapen veya alüminyum pencere sistemlerine rahatlıkla uygulanabilmekte. Plise sineklikler ise yana doğru katlanabilme özelliği sayesinde büyük ölçüde yer tasarrufu sağlamakta ve özellikle küçük dairelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Öte yandan sürme sineklik modelleri, özellikle bahçeye veya balkona açılan sürgülü veya çift kanatlı kapılar söz konusu olduğunda bu kapılar ile birebir uyum sağlayan sineklik türleri arasında yer alır. Stor sineklikler de tıpkı plise sineklik modelleri gibi yukarı doğru stor mekanizması eşliğinde açıldığından yine yer tasarrufu konusunda fayda sağlamakta.

Bütçenize En Uygun Sineklik Fiyatları

Bütçenize En Uygun Sineklik Fiyatları

Sineklik kategorimizde karşınıza yalnızca çeşit çeşit sineklik modelleri değil, aynı zamanda kendi sinekliğinizi oluşturabilmeniz ve monte etmeniz için ihtiyacınız olabilecek her türlü malzeme ve yedek parça da satılmaktadır. Mıknatıslı sineklik, sineklik tülü, sineklik teli ve diğer sineklik malzemeleri bu kategorimizde sergilenen ürünlerin arasında yer almaktadır. Eğer siz de "Sineklik nasıl yapılır?" diye merak ediyorsanız bu kategorimizden seçeceğiniz malzemeler eşliğinde düşük maliyetle kendi sinekliğinizi yaratmanız mümkün. Master, Derby, Uçar Makina ve Cata gibi markaların sineklik modellerine ulaşabilecğeiniz kategorimizde en uygun sineklik fiyatları sizleri bekliyor. Daha fazla yapı market ürünü için Nalburiye & Hırdavat kategorimizi takip etmeye devam edin.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2020 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.