ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo
Set Ürünler

KATEGORİ HAKKINDA

Set Ürünler

Otomobil bakımı için önemli bir yardımcı olmayı başaran set ürünler aracılığıyla arabanızı daha sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Zaman içerisinde aracınızda oluşan kusurları başarıyla kapatmanıza yardımcı olan bu ürünler sayesinde kısa zaman içerisinde verimli bir bakım işlemi uygulayabilirsiniz.

Uzun Araç Ömrü

Uzun Araç Ömrü

Oto radyatör çatlak giderici maddeler sprey halinde ya da sıvı halde kullanıcılara sunulur. Kalıcı bir sonuç almanız için ideal olan bu kimyasal ürün aracınızın gövdesine ve radyatörüne zarar vermeyen formülüyle göz doldurur. Etken maddelerin kısa zaman içerisinde başarısını gösterdiği çatlak giderici ile arabanızın dış görünüşünü daha şık bir hale getirebilirsiniz. Buna ek olarak otomobilinizin seyahat halindeyken sağladığı performansı koruyabilirsiniz. Tüm soğutma radyatörlerinde kullanılabilen yapısı aracılığıyla farklı arabalara uyumluluk gösteren radyatör temizleyici ürünleri ile ekonomik bir bakım gerçekleştirebilirsiniz. Aracınızda su kaybı oluşmasına ve buna bağlı olarak hararet problemi ile karşı karşıya kalmanızı önleyen çatlakları ve delikleri kapatan ürünler şoförlerin beğenisini toplar. Radyatör bakımı için üretilmiş olan ürünler su ve antifriz ile beraber sağlıklı bir şekilde çalışır.

Oksitlenme Problemine Çözüm

Oksitlenme Problemine Çözüm

Yıllar ilerledikçe ve mevsimler değiştikçe aracınızın radyatörü bu değişikliklere tam olarak ayak uyduramaz. Bunun sonucunda oksitlenme problemleri baş gösterir. Oto radyatör set ürünleri yardımıyla otomobilinizin radyatörü için tam bakım uygulayabilirsiniz. Kimyasal bir madde olan bakım ürünlerini kullanmadan önce çalkalamanız gerekir. Vücudunuzla temas ettirmemeniz gereken radyatör bakım ürünlerinin vücudunuzla temas etmesi halinde su yardımıyla temizlemelisiniz. Aracınızın motoru ısındıktan sonra kimyasal maddeyi radyatör suyuna ekleyip radyatörünüzü kapatabilirsiniz. Motoru çalıştırmaya devam ederek sızıntıların halen devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz. Oto bakım set ürünleri ile yeni bir ürüne ihtiyaç duymadan bir setin içerisinde yer alan tüm yardımcı materyallerden yararlanarak kısa zamanda bakım işlemleri uygulayabilirsiniz.

Pratik Temizlik Olanağı

Pratik Temizlik Olanağı

Hesaplı ve ekonomik özellikleriyle ön plana çıkan oto set ürünleri fiyatları açısından tatmin edici düzeydedir. Temizlik setleri sayesinde aracınızın camlarından torpidosuna kadar birçok noktasını hızlı ve hijyenik bir şekilde dezenfekte edebilirsiniz. Yapıları çok fazla toz alabilmeye ve kir tutabilmeye müsait yapıda olan arabalar, temizlik ihtiyaçlarınıza cevap veren setlerle kaliteli bir şekilde temizlenebilir. İçeriğinde yer alan temizlik spreyi, bez, parlatıcı gibi maddeler yardımıyla hem kirlerden arınan hem de oldukça yeni bir görünüm kazanan bir arabaya sahip olabilirsiniz. Yıkama şampuanı ile arabanızı daha etkili bir biçimde temizleyebilirsiniz. Bakım setlerinin içeriğinde yer alan jant temizleyiciler ile kış aylarında ve yağmurlu günlerde jantlarınızın üzerinde oluşan kirleri etkili bir şekilde çıkarabilirsiniz. Yaz aylarında ise arabanızın jantlarını tozlardan arındırarak daha parlak bir görünüme ulaştırabilirsiniz. Oto set ürünleri aksesuar takımları da içerir. Baş sallayan köpekler, çıkartmalar ya da cam yazıları da bu setler arasında yer alır.

Araç Bakımı İçin İdeal Setler

Araç Bakımı İçin İdeal Setler

Oto yıkama süngeri bulunan setler ile parlatıcı ve temizleyici maddeleri ilgili bölgelere yayarak yedirebilirsiniz. Suyun durulayıcı etkisinden yararlanarak kusursuz bir görünüm ortaya çıkartabilirsiniz. Araç set ürünleri arasında boy gösteren koltuk takımı setleri arabanızın uyumlu bir görünüm kazanmasını sağlar. Yıpranmış, eskimiş ya da dekorasyonunu değiştirmek istediğiniz araç koltuklarınızı çok sayıda renk, ebat ve modele göre ayrılmış koltuk setleri aracılığıyla yenileyebilirsiniz. Daha konforlu ve ergonomik koltuklarla otomobilinizin daha genç bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Araba set ürünleri ile otomobilinizin lastiklerini de yenileyebilirsiniz. Yazlık ve kışlık olmak üzere iki farklı kategoriye ait lastik setleri arasından mevsime ve araç modelinize uygun seçenekleri kolayca değerlendirebilirsiniz. Eğer tüm araç bakım ürünlerini incelemek isterseniz Oto Bakım kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2022 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.