ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo
Oto İç Aksesuar

KATEGORİ HAKKINDA

Oto İç Aksesuar

Araba sahipleri için kullanışlı bir seçenek oluşturan ve aracınızın daha özgün bir hal almasını sağlayan oto iç aksesuar ürünleri ile arzu ettiğiniz tasarımı otomobilinize uygulayabilirsiniz. İşlevsel özellikleriyle dikkat çeken bu ürünler çok yönlü bir kullanım avantajı oluşturur.

Güçlü Tutuşa Sahip Aksesuarlar

Güçlü Tutuşa Sahip Aksesuarlar

Vantuzlu aparatları aracılığıyla araç içerisindeki camlara yapıştırabileceğiniz anahtarlık modelleri tuttuğunuz takımlara özel tasarımlarla satışa sunulur. Bunun yanı sıra farklı hayvan figürlerine yer veren tasarımlar da alıcıların ilgisini çeker. Kış aylarında nemlenme ve buhar gibi problemler sonucunda düşme problemi yaşatmayan güçlü vantuzlar sağlıklı bir kullanım sağlar. Oto aksesuar iç dizayn ürünleri arasında yer alan vantuzlu anahtarlıkla ev ve ofis ortamında da kullanabilirsiniz. Türk bayrağı şeklinde tasarlanmış kaydırmaz ped modelleri ile arabanızın içerisinde kullanışlı bir bölge oluşturabilirsiniz. Anahtarlık, bozuk para, çakmak, mendil gibi çok sayıda küçük boyutlu materyalin sabit bir şekilde saklanabilmesini sağlayan kaydırmaz pedleri torpido bölümünü rahatlıkla yapıştırıp sökebilirsiniz. Bir ıslak bez yardımıyla kolayca temizleyebileceğiniz kaydırmaz pedler ile araç içerisinde kullanışlı bir bölge elde edersiniz. Türk bayrağı modellerinin yanı sıra sade tasarımlara sahip pedler de oto iç aksesuar fiyatları bakımından hesaplıdır.

Organizerler Aracılığıyla Gelen Konfor

Organizerler Aracılığıyla Gelen Konfor

Pikniğe giderken ya da uzun yola çıkarken çok sayıda yararlı ürünü bir arada ve düzenli bir şekilde taşıyabilmenizi mümkün kılan araba iç aksesuarürünleri arasındaki organizerler son derece kullanışlıdır. Geniş iç alanları ve farklı boyutlardaki ürünler için ideal olan cepleriyle beğeni toplayan organizer modelleri aracılığıyla hassas materyalleri sağlıklı bir şekilde koruyabilirsiniz. Bagajınıza sığdırabileceğiniz şekilde tasarlanmış olan organizer çeşitleri overloklu dış yapıları sayesinde taşıma işlemi sırasında elinizi çizmez ya da acıtmaz. Tamirat işlemleri için gerekli olan aletleri taşımanıza da uygun bir yapıda olan organizer çantalar tutma askıları sayesinde daha konforlu bir taşıma olanağı sunar. Cırt cırtlı ve fermuarlı kapanış özelliklerine sahip modeller arasından ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

İp Şeritlerle Yenilenen Dekorasyon

İp Şeritlerle Yenilenen Dekorasyon

Daha sportif çizgilere sahip bir otomobil tasarımı elde etmek istiyorsanız araba içi süs aksesuarları arasında bulunan fitilli iplerden yararlanabilirsiniz. Keskin çizgiler elde ederek dinamik bir iç dekorasyon yaratabileceğiniz fitilli ipler çok sayıda farklı renk seçeneğine sahiptir. Bu sayede aracınızda hakim olan renklere uygun düşecek bir iç tasarım oluşturabilirsiniz. Farklı uzunluk ölçülerine sahip olarak satışa sunulan çok sayıdaki seçenek arasında gereksinimlerinize en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. Araba iç aksesuarları ve fiyatları ekonomik bir düzey taşıdığı gibi aynı zamanda sadece ihtiyaç duyduğunuz kadar uzunlukta kesebileceğiniz ipler daha sonra kullanabileceğiniz parçalar elde edebilmenizi sağlar. Yapışkanlı yüzey aracılığıyla koltuklarınıza ya da iç kaplamalarınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz.

Güvenle Saklanan Numara Bilgileri

Güvenle Saklanan Numara Bilgileri

Özellikle uzun süreli seyahatlerde telefonunuzun şarjının bitmesi durumunda yol yardımı hizmetlerine ait telefon numaralarına ya da yakın arkadaşlarınızın numaralarına ulaşabilmeniz zorlaşır. Araç içi camlara yapıştırılabilen pratik numaratörlere kaydedeceğiniz bu gibi numaralar sayesinde önemli iletişim kanallarının adresleri her daim yanınızda bulunur. Kolay bir şekilde dönen sayaçlar aracılığıyla istediğiniz numarayı farklı bir numarayla değiştirebilirsiniz. Araba iç aksesuar fiyatları noktasından yaklaşıldığında da cazip bir seviye taşıyan bu kullanışlı ürünler oldukça az alan kaplar. Otomobilinizin daha güzel ve parfümlü bir kokuya sahip olmasını sağlayan kokulu mendil modelleri hem ellerinizi temizleyebilmeniz için hem de torpido, koltuk gibi bölgelerin üzerinde biriken tozlara alabilmeniz için ideal yapıdadır. Araç içi aksesuar çeşitleri arasında yer alan kokulu mendilleri torpido gözünde saklayabilirsiniz. Aracınız için inceleyebileyeceğiniz diğer aksesuarlara Aksesuar & Tuning kategorimizden ulaşabilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2022 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.