ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo
Ofis Mobilyası

KATEGORİ HAKKINDA

Ofis Mobilyası

Masa, koltuk ve dolap başta olmak üzere aradığınız bütün ofis mobilyaları n11.com’da. Ofis mobilyası, ister ofislerinizde isterseniz evinizin çalışma odasında daha verimli ve daha konforlu çalışmanız için ihtiyacınız olan ortamı size sunar. Ofis mobilyası fiyatları seçtiğiniz ürünün boyutuna, malzeme kalitesine, işlevselliğine ve markasına göre değişiklik gösterebilir. Masa ve dolap gibi mobilyalarda beyaz, kahverengi ve siyah renkler ağırlıktayken koltuk ve sandalyelerde renk çeşitliliği çok daha fazladır. n11.com’da Armoni Ofis, Nav Decoration, Bürocci ve Bürosim gibi birçok ünlü marka arasından seçim yapabilirsiniz.

Ofis Koltuk & Kanepe

Ofis Koltuk & Kanepe

Ofis mobilyası kategorisinde yer alan ofis koltuk ve kanepeleri kullanım amaçlarına göre birçok farklı modelde üretilir. Standart bir çalışma sandalyesiuygun fiyatları ve renk çeşitliliği ile bütün çalışma ortamlarına uyum sağlayabilir. Kendinizi ve konuklarınız için daha geniş ve ergonomik modeller arıyorsanız müdür koltuğu olarak sunulan ürünleri incelemenizde fayda var. Bu koltukların sırt kısımları uzun olduğu için oturarak geçirdiğiniz saatleri rahat bir şekilde geçirmenizi sağlar.

Dosya Dolabı & Raf

İş hayatının olmazsa olmazlarından biri de dosyalar. Özellikle basılı dosyalarla çalışma zorunluluğu olan bir iş yapıyorsanız eski dosyaların karışmaması ve yeni dosyaların eksiksiz eklenmesini garanti altına almak için düzenli olmak şart. Bu düzeni sağlamak için ofis mobilyası kategorisindeki zekice düşünülmüş dosya dolapları ve ekstra yer kazandıran rafları çalışma ortamınızdan eksik etmemeniz gerekir. Oldukça şık modellere sahip bu ürünler sadece dosyalarınızı düzenlemekle kalmaz, ofisinize hoş bir hava da katar.

Sehpa

Sehpa

Ofis mobilyası kategorisine dahil olan sehpalar oldukça işlevsel bir dekorasyon ürünüdür. Güncel dergileri, broşürlerini ve el kitaplarını sehpaların üzerinde sergileyebilirsiniz. Konuklarınızla veya çalışanlarınızla toplantılarınızda içecek ve yiyecek koymak için de bu mobilyalar idealdir. Katlanabilir sehpalar yerden tasarruf sağlar. Zigon sehpalar genelde dörtlü olarak satılır ve çalışma odasında bulunan kişilere ayrı ayrı dağıtılabildiği için pratik bir çözüm sunar.

Banko

Banko ve diğer ofis mobilyası takımları çalışma ortamları için pratik ve şık dekorasyonlar yaratmanıza olanak tanır. Bir banko ofis girişlerinde hem masa hem de raf olarak kullanılabilir ve gelen konukları karşılamak için şık bir başlangıç yaratır. Bir ofis takımı masa ve kesonu bir arada sunabilir. Bazı modeller köşe mobilyası olarak da kullanılabilir.

Keson

Keson

Ofis mobilyası kategorisinin vazgeçilmezlerinden olan keson birkaç çekmeceli, tekerlekli ve kilitlenebilir ofis dolaplarıdır. Kesonları bağımsız olarak satın alabilirsiniz ama renklerini diğer ofis mobilyalarına rahatlıkla uydurabilirsiniz. Çalışanlarınızın dosyalarını ve diğer eşyalarını güvenli saklamaları için kesonsuz bir ofis düşünülemez.

Kütüphane

Dosyalarınızdan ayrı olarak kitaplarınızı ve şık aksesuarlarını koyarak ofiste kaliteli bir görünüm yaratmak isterseniz dekorasyona mutlaka kütüphanede dahil etmeniz gerekir. Kapalı ya da açık raflı kütüphaneler beyaz, siyah ve kahverengi gibi renklerde, ahşap ve çelik gibi malzemelerle beğeninize sunuluyor. İster ofis mobilyası, ister çalışma odası mobilyası olarak kullanabilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2022 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.