ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Merdivenler

Günlük hayatta pek çok işin hızlanmasını ve kolay bir şekilde çözümlenmesini sağlayan merdiven çeşitleri, farklı alanlarda kullanılabilir. Hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanılan merdivenler, boyunuzun yetmesinin imkansız olduğu yerlerde yüksek noktalara ulaşımı sağlar. Boya ve badana yaparken, lamba takarken, sıva yaparken, üst kattaki raflara eşya yerleştirirken ve cam silerken kullandığınız merdivenler; işlerinizin kısa sürede tamamlanması için size zaman kazandırır. Merdivenler basamak, korkuluk ve kol olmak üzere üç ana elemandan oluşur. Dayanıklı malzemeden yapılan, bağlantı noktaları sağlam bir biçimde kurulmuş olan merdiven modelleri, farklı kilolardaki insanların kullanımı için uygundur. Siyanürsüz galvaniz kaplamadan yapılan merdiven çeşitlerini korozyona uğramadan (paslanmadan) uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ana gövde ile ayak gövdesi arasındaki bağlantı halatı güvenliğinizi maksimum noktaya çıkarır.

Merdiven Çeşitleri

Merdiven Çeşitleri

Kullanılacak alana, kullanım özelliğine, yüksekliğine ve kullanım biçimine göre merdiven çeşitleri vardır. Kullanım biçimine göre klasik merdivenlerin dışında akrobatik merdiven, teleskopik merdiven, çift taraflı teleskopik merdiven, ahşap merdiven, çok amaçlı katlanabilir merdiven, tabure şeklindeki merdiven ve sandalye biçimli merdiven gibi ürünler vardır. Ayrıca ulaşmak istediğiniz yüksekliğe göre değişen sayılarda basamakları bulunan merdivenler bulunur. İhtiyacınıza, yapacağınız işin niteliğine ve kullanım alanına göre bir merdiven tercih edip işlerinizi kolayca ve güvenli bir biçimde halledebilirsiniz. Alüminyum ve çelik malzemeden yapılan merdiven modelleri, oldukça dayanıklıdır. Kaliteli malzemeden yapıldığı için uzun yıllar kullanılabilir. İki tarafa da açılarak denge sağlaması nedeniyle, yüksek derecede güvenlik sunar. Tutma kolları, kullanıcının güvenli bir biçimde çalışabilmesine yardımcı olur. Basamaklarının genişliği kullanıcının rahat hareket etmesine destek olurken; bir yandan da kaplama malzemesinin tutucu yapısı, ayağınızın kaymasını önler. 4 basamaklı küçük merdiven modelleri ev tipi kullanımda yüksek yerlere erişmek, perde takmak gibi işler için oldukça uygundur. Katlanabilen ve evin her yerine koyulabilen küçük merdiven çeşitleri, pratik ve hızlı bir biçimde kullanılabilir.

Merdiven Modelleri

Merdiven Modelleri

Farklı kullanım amaçlarına uygun merdiven modelleri vardır. Basamak sayısı 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 olan ya da daha fazla basamağı bulunan merdiven çeşitleri ev, işyeri ve inşaat alanları için tercih edilebilir. Merdiven çeşitlerinin basamakları arasında yeterli derecede boşluk bulunur. Bu boşluk sayesinde iniş çıkışlar daha rahat bir şekilde yapılır. Üst tabla ile çalışma platformu arasındaki genişlik en üst noktadayken çok daha rahat çalışmanızı sağlar. Merdiven çeşitlerinin en önemli özelliği katlanabilir olmasıdır. Katlanabilir merdiven çeşitlerini yer sorunu yaşamaksızın evinizin, deponuzun ya da işyerinizin istediğiniz her yerine kolayca yerleştirebilirsiniz. Katlanabilir merdiven modellerini taşımanız da çok kolaydır. Hiçbir yere zarar vermeden ve tek elle katlanabilir merdiveni götürebilirsiniz. Bahçenizde kullanmak üzere renkli merdiven modelleri de vardır. Şık ve dekoratif olan renkli merdiven modelleri bağ ya da bahçenize güzellik katar, çalışma şevkini artırır.

Merdiven Fiyatları

Merdiven Fiyatları

Tamirat ve onarım işlerinin dışında üst seviyedeki raflara eşya yerleştirme işlerini de kolaylaştıran merdiven çeşitleri, hayatın vazgeçilmezleri arasındadır. Merdiven fiyatları, farklı parametreler çerçevesinde belirlenir. Ürünün markası, kalitesi, yüksekliği, basamak sayısı, malzemesinin niteliği, katlanabilir olması ve modeli fiyata doğrudan etkide bulunan faktörlerdendir. İhtiyacınız olan merdiven çeşitlerini sayfamızdan inceleyebilir, merdiven modelleri arasında karşılaştırma yaparak kullanım amacınıza en uygun merdiveni tercih edebilirsiniz. Ergonomik olan ve kaliteli profillerden üretilen merdiven çeşitleri çalışırken dengede durabilmenize yardımcı olur, böylece güvenliğinizi üst seviyede sağlar. Çift taraflı merdivende iki kişi karşılıklı ve aynı anda çalışabilir. Katlanabilir özellikli iki tarafı olduğu için kullanım ömrü de oldukça uzundur. Merdivenlerin yanı sıra tüm yapı malzemeleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Yapı Malzemeleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2021 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.