ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Malzeme Taşıma

Malzeme taşıma araçları hayatın pek çok alanında ihtiyaç duyulan araç gereçlerdir. Günlük olarak bahçelerde yapılan işlerde veya şirketlerin üretim ve depo alanlarında kullanılabilir. Malzeme taşıma araçları, ev ve iş yeri tadilatlarında ağır yüklü eşyaları kolay bir şekilde taşımanıza yardımcı olur. Özellikle inşaatlarda malzeme taşıma araçlarına çok fazla ihtiyaç duyulur. Üst katlara taşınması gereken ağır yükler, vinç yardımıyla güvenli bir şekilde taşınabilir. Malzeme taşıma araç çeşitleri arasında en çok kullanılanlar; vinç, caraskallar, taşıma arabaları, el arabaları, transpalet ve paletlerdir. Taşıma ve el arabaları, kullanım kolaylığı ile en sık tercih edilen araçlar arasındadır. Transpaletler ise yatay yük taşımaya yarayan, paletlerdeki yükleri hidrolik pompa gücüyle yukarı da kaldırabilen küçük bir iş makinesidir. Malzeme taşıma araçlarına dair birçok ürünü sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Vinçler, Caraskallar

Vinçler, Caraskallar

Malzeme taşıma araçlarından en çok kullanılanlardan biri vinçlerdir. Malzeme taşıma vinci tonlarca ağırlığı kolaylıkla taşımanıza yardımcı olur. Vinçler; inşaatların, fabrikaların, tersanelerin, depoların vazgeçilmez iş makinelerinden biridir. İnsan gücünün yetersiz kaldığı, büyük ve ağır yüklerin kaldırılmasının gerektiği her alanda vinçler ile işlerinizi daha rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Vinçler, yükleri kaldırmak ve farklı yerlere taşımak için kullanılır. Bu iş makineleri sayesinde yükleme ve boşaltma işlemlerini daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Diğer malzeme taşıma araçlarından biri de çok ağır yükleri kaldırmada kullanılan araçlardan olan caraskallardır. Caraskal çeşitleri, taşıdığı ağırlık kapasitesine göre adlandırılır. 19 ton ile 240 ton arasında yük kaldırma kapasitelerine sahip caraskallar genellikle fabrikalarda, inşaatlarda, depolarda, ağır makine sanayilerinde ve şantiyelerde sıkça kullanılır. Caraskal ve vinç modelleri, sahip oldukları taşıma kapasitesi ve özelliklere göre değişiklik gösterir. Kullanacağınız alana göre seçim yapacağınız vinç ve caraskal modellerini sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Taşıma Arabaları, El Arabaları

Taşıma Arabaları, El Arabaları

Malzeme taşıma arabası ağırlık taşımada çok yönlü kullanım imkanı sağlar. Sağlam ve dayanıklı 4 tekerlekli platform ile sorunsuz bir şekilde araba ile eşyaları taşıyabilirsiniz. Malzeme taşıma arabaları, katlanabilir çelik tutma kolu sayesinde kolay manevra ve güvenli taşıma yapmanıza yardımcıdır. Taşıma ve el arabaları, hafif ve son derece dayanıklı sağlam çelik gövdeleri ile uzun süre kullanabilmenize imkan sunar. İnşaatlarda ve bahçelerde kullanıma uygundur. Birçok ağır yük, malzeme taşıma arabası ile kolayca taşınabilir. El arabaları, gerektiğinde otogarlarda, havaalanlarında da çanta ve bavul taşıma amacıyla kullanılabilir. Bunların yanı sıra depo ve hal gibi alanlarda da ürün taşımanıza yardımcı olur. Çok yer kaplamayan yapıları sayesinde taşıma ve el arabalarını kullanmadığınız zamanlarda da kolaylıkla dilediğiniz yerde saklayabilirsiniz. Boyutlarına göre değişiklik gösteren taşıma ve el arabası modellerini ürün sayfalarımızdan detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Transpalet ve Paletler

Transpalet ve Paletler

Transpaletler, paketlenmiş ya da muhafazaya alınmış parçalı yükleri taşımaya yarayan araçlardan biridir. Hidrolik pompa gücü ile kullanılan transpaletler, yaya ya da motor gücü ile çalıştırılabilir. Fabrika, atölye, şantiye gibi ortamlarda insan gücü ile taşınamayacak ağırlıkları daha kolay ve hızlı bir şekilde taşınması transpaletler ile mümkündür. İş sektöründeki her alanda rahatlık ile kullanılabilen bu özel taşıyıcılar, ebatlarına göre 5 tonluk malzemeleri dahi kolaylıkla taşıyabilirler. Paletler, ürün taşımaya yardımcıdır. Taşımak için hazırlanan yükler, palet ile bir araya getirilir ve bu sayede yükler taşımaya hazırlanır. Taşıma zincirinin hemen her aşamasında malzeme taşıma paleti kullanılabilir. Ürünlerin zarar görmesini engellemek, taşıma ve yer değiştirmelerini kolaylaştırmak amacıyla kullanılan paletlerin transpalet ile istenilen yere taşınması mümkündür. Transpaletlerin sahip olduğu taşıma ve yönlendirme kolu ile palete yüklenmiş eşyaları dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Malzeme taşıma araçlarını yanı sıra ihtiyacınız olabilecek tüm yapı malzemelerini incelemek isterseniz Yapı Malzemeleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2022 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.