ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo
Lavabo & Evyeler

KATEGORİ HAKKINDA

Lavabo & Evyeler

Lavabo ve evyeler vazgeçilmez banyo aksesuarları arasında. İhtiyacınız olan boyutlarda lavabo ve evyeler n11.com’da her an sizi bekliyor.

 

Lavabo ve Evye Nasıl Kullanılır?

Lavabo ve Evye Nasıl Kullanılır?

Banyo lavabosu el, yüz veya diş fırçası yıkamaya yarayan, genelde bir ayağın üstüne yerleştirilen porselen bir haznedir. Banyo evyesinde ise mutfaktaki muadilinden farklı olarak genelde damlalığı bulunmaz. Seramik dışında cam veya metalden olabilir. Banyo lavabosu ve banyo evyesi arasındaki fark ise şöyle: Lavabo, atık su gideri olan ayrı bir banyo unsuruyken evye banyodaki hali hazırdaki bir tezgaha eklemlenmiş bir parça konumundadır. Lavabo her zaman bir klasikken modern tasarımlarda evyeler kendine daha fazla yer bulmaya başlamıştır.

Evye ve Lavabo Modelleri

Evye ve Lavabo Modelleri

Evye ve lavabo modelleri markalarına, malzemelerine, hacimlerine ve parça sayılarına göre değişiklik gösterir. Lavabo ve evye markaları arasında Bocchi, Franke, Creavit, Vitra, Teka, Blanco, Schock, Kale ve diğer birçok markayı bulabilirsiniz. Kullanılan malzemeler arasında en başta çelik, özellikle de paslanmaz çelik, metal, cam, seramik, krom, taş, akrilik, pirinç, ahşap, plastik ve porselen yer alıyor. Parça sayısından kasıt ise lavabo bataryasıevye sifonuevye süzgeci ve montaj malzemeleri gibi parçalar. Bu parçalara musluk takımları, dolaplar ve aynalar dahil olmaz.

Lavabo Ölçüleri ve Evye Ölçüleri

Lavabo Ölçüleri ve Evye Ölçüleri

Lavabo ölçüleri sadece en ve boydan ibaret değildir. Hacim ve derinlik de işin içine girer. Lavabo ve evye hacimleri 1,5 litre ile 40 litre arasındadır. Hacim büyüdükçe bütün diğer boyutlar da büyüyecektir. O yüzden bir lavabo veya evye almadan önce banyonuzun boyutlarını iyice ölçüp biçmenizde fayda var. Evinizin banyosu için bir ürün bakıyorsanız muhtemelen 40 litrelik bir lavaboya ihtiyacınız olmayacak ama belki de 1,5 litrelik olan da oldukça küçük gelecek. Banyonuzu baştan aşağı yeniliyorsanız ve lavabonuz veya evyeniz mobilyanıza yerleştirilecekse banyonuzu yenileyen ustanızdan tavsiye de isteyebilirsiniz.

Lavabo Fiyatları ve Evye Fiyatları

Lavabo Fiyatları ve Evye Fiyatları

Lavabo fiyatları ve evye fiyatları, almak istediğiniz ürünün markasına, modeline, hacmine, içerdiği parça sayısına, yapıldığı malzemeye ve menşeine göre değişiklik gösterir. Fiyat çizelgesinin en altında metal evye ve lavabolar bulunurken en yukarısında seramik, cam, granit ve ahşap modeller bulunur. Lavabo ve evyeler her ne kadar aksesuarlar arasında yer alsa da aslında yıllar boyunca kullanacağınız eşyalar olduğu için fiyata takılmadan banyonuzun dekorasyonuna en uygun olanı almanız uzun vadede sizi daha fazla memnun edecektir. Web sitemizden lavabo, evye ve ihtiyacınız olan tüm banyo aksesuarlarını hemen satın alabilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2021 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.