ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo
Küçük Mutfak Gereçleri

KATEGORİ HAKKINDA

Küçük Mutfak Gereçleri

Evlerde ve mutfaklarda işleri kolaylaştıran küçük kahramanlar olarak düşünebileceğimiz küçük mutfak gereçleri, hiç gerek olmadığını düşündüğünüz zaman bile yokluklarıyla kendilerini hatırlatır. Özendiğiniz bir yemek tarifindeki bir ayrıntıyı gerçekleştirirken, keşke şu an bu işi kolaylaştıracak bir aparat olsaydı diye içinizden geçirmemek için mutfaklarınızda kullandığınız küçük mutfak eşyaları konusunda eksiksiz olmaya gayret etmelisiniz. Yer kaplamayan, minimal boyutlarda ve ağırlıkta olan bu gereçler sayesinde yemek pişirmenin ya da hazırlık aşamalarının ne denli kolaylaştığına şaşıracaksınız.

Küçük Mutfak Gereçleri: Kesme ve Dilimleme

Küçük Mutfak Gereçleri: Kesme ve Dilimleme

Yemek yaparken kullandığınız besinleri mutlaka yenebilir ve rahat pişirilebilir boyutlara indirgemek için kesme ve dilimleme aşamalarına başvurursunuz. Bu durumda kullanarak daha hızlı ve kolay bir biçimde kesip dilimleme yapabileceğiniz küçük mutfak eşyaları arasında öncelikle bıçak türleri geliyor. Bıçaksız bir mutfak düşünülemez elbette; ancak farklı malzemeler için tasarlanmış bıçak setleri size daha fazla alternatif sunacaktır. Bıçaklarınız köreldiğinde anında müdahale için bir bıçak bileme seti de lazım. Soğan doğrayıcı ile mükemmel doğranmış soğanlar, patates dilimleyici ile muntazam patates kızartmaları yapabilirsiniz. İpli rondo modelleri ise apayrı bir pratikliğe sahip. Kesme tahtası, büyük ve küçük boylarda, cam ya da bambu ve ahşap modelleriyle mutfağınızda yerini hemen almalı.

Zaman ve Ölçüm İçin Mutfak Gereçleri

Zaman ve Ölçüm İçin Mutfak Gereçleri

Yemek hazırlama aşamasında, özellikle de çok sıkı bir diyete uymak zorundaysanız, yemeğinizin içinde hangi malzemeden kaç gram olduğunu bilmek, bu gramajlara uymak sizin için ekstra önem kazanır. Bu durumda yardımınıza koşacak olan küçük mutfak gereçleri mutfak tartıları olacaktır. Hassas tartı ve hassas terazi olarak da adlandırılan mutfak tartısı en hafif toz malzemeleri dahi doğru bir biçimde tartar. Dijital mutfak tartıları başta olmak üzere pek çok modeli bulunan hassas mutfak tartıları tarifleri doğru bir şekilde uygulamanızı sağlar. Pişirme aşamasında ise sürprizlerle karşılaşmamak için doğru zamanlama oldukça mühimdir. Mutfağınızda sevimli tasarımlarıyla yer edecek zamanlayıcı mutfak saati adını verdiğimiz bu küçük mutfak gereçleri, sizi pişirme zamanı konusunda uyaracak, böylece tam istediğiniz kıvamda yemekler, tatlılar, çorbalar yiyip içebileceksiniz.

Diğer Küçük Mutfak Gereçleri

Diğer Küçük Mutfak Gereçleri

Pratik mutfak gereçleri yalnızca yukarıda saydıklarımızla bitmiyor. Örneğin rendecam rendehazneli rendeçelik rende ve saklama kaplı rende çeşitleri kategorimizde yer alıyor. Çay süzgeci ve makarna süzgeci ise mutfakların olmazsa olmaz ürünleri arasında. Sebze ve meyveleri ezmek, posalarından ayırmak ya da püre haline getirmek, suyunu çıkarmak için meyve presipatates ezici ve sarımsak ezeceği mutlaka çekmecelerinizde bulundurmanız gereken küçük mutfak eşyalarıdır. Meyveli tariflerinizde meyvelerin çekirdeklerini kolayca çıkarmanızı sağlayan çekirdek çıkarıcı ve ser kabuklu kuruyemişler için fındık kıracağı ve ceviz kırma makinesi gibi ürünler de sizlere sunduğumuz mutfak gereçleri arasında. Arzum, Chef Plus, Deniz, Epicurean, Kenwood ve KAI gibi markaların en uygun fiyatlı küçük mutfak gereçleri ve çok daha fazla ürün için kategorilerimizi incelemeden kararınızı vermeyin.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2022 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.