ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo
Klozet Kapakları

KATEGORİ HAKKINDA

Klozet Kapakları

Her ihtiyaca uygun kaliteli ve rengarenk klozet kapağı çeşitleri n11.com’da beğeninize sunuluyor. Banyonuzun en çok kullanılan ve en sık değiştirilen aksesuarlarından biri olan klozet kapaklarını web sitemizdeki mağazaların bilgisayarınıza kadar getirdiği zengin koleksiyonu hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

 

Klozet Kapağı Çeşitleri

Klozet Kapağı Çeşitleri

Klozet kapağı, alafranga tuvaletlere takılan, hijyen ve konfor amaçlı bir banyo aksesuarıdır. Bu aksesuarda aklınıza gelmeyecek kadar zengin bir çeşitlilik vardır. Temel olarak plastik bir parçadan oluşur. Süngerli klozet kapağı yumuşak ve konforludur ama sünger aşınabildiği için sert kapaklardan daha sık değiştirilmesi gerekebilir. Bu kapaklarda plastik dışında kullanılan diğer malzemeler metal, akrilik, paslanmaz çelik, ahşap ve polikarbondur. Yavaş kapanan klozet kapağı da ayrı bir çeşit olmasa da bazı kapakların özelliklerinden biridir. Bu özellik yetişkinlerden çok çocuklar için önemlidir. Bir güvenlik adımı olarak düşünülebilir. Daha ileri bir model olan adaptörlü klozet kapağı ya da amartisörlü klozet kapağı ise yavaş kapanma işini şansa bırakmaz. Sensörlü hijyenik klozet kapaklarına evlerde pek rastlamasak da işletmeler için oldukça gerekli bir üründür.

Klozet Kapakları Nasıl Takılır?

Klozet Kapakları Nasıl Takılır?

Küçük çocuğunuz varsa kapağın hızlı kapanması dışında aradaki boşluk da risk teşkil eder. Bunun için çocuk klozet kapağı alabilirsiniz. Bu kapakları çocuğunuz tuvalete giderken takmanız sonra çıkarmanız gerekir. Aile klozet kapakları ise ilave küçük bir kapak içerir ve bunu sadece indirip kaldırmanız yeterli olur. Çocuğunuz lazımlık kullanmıyorsa tuvalete alışması için bu kapaklardan birini edinebilirsiniz. Bu modeller dışında farklı renklerde veya desenli klozet kapakları seçmeniz mümkün. Plastik modellerden alıp onu banyo takımınızın klozet parçasını üstüne geçirerek kullanmanız da mümkün. Klozet kapağı montajı oldukça kolay. Alafranga tuvaletlerde klozet kapaklarını takmak için delikler bulunur ve klozet kapakları ölçüleri standarttır. Satın aldığınız üründen çıkan montaj malzemelerini kullanarak birkaç dakika içinde kapağınızı takabilirsiniz. Ölçüler standart olsa da alafranga tuvaletinizin ölçülerini almayı ve hem ölçü hem de model açısından uyumlu bir model seçmeyi ihmal etmeyin.

Klozet Kapakları Fiyatları

Klozet Kapakları Fiyatları

Klozet kapakları fiyatları ihtiyacınız olan ürünün markasına, malzemesine, menşeine ve çeşidine, daha belirli bir şekilde mekanizmasına göre değişiklik gösterir. Adaptörlü veya sensörlü bir model, sade ve plastik bir modelden daha yüksek fiyatlı olabilir. Ama genel olarak bütçenizden çok fazla kesinti yapmadan 20-50 TL arasında birçok ürün bulabilirsiniz. Bocchi, Creavit, Primanova, Tema, Vitra, Kale, Artema ve diğer birçok markanın klozet kapaklarını incelemek ve satın almak için https://www.webdengelsin.com’u ziyaret edin. Banyonuzu güzelleştirecek diğer ürünler için Banyo Aksesuarları kategorisine göz atmayı ihmal etmeyin.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2020 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.