ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo
Kışlık Ürünler

KATEGORİ HAKKINDA

Kışlık Ürünler

Araba kışlık ürünler kategorisinde, kış mevsiminde sizi yarı yolda bırakacak tüm kötü koşulları ortadan kaldırmaya yardımcı olacak araç kış bakım ürünleri bulunur. Araç kışlık ürünler; lastik, zincir, antifriz, buz kazıyıcı ve buğu önleyici gibi başlıca ürünlerin yanında çok sayıda yardımcı araç bakım ürününü içerir. Kış mevsiminde, sürücülerin en çok tercih ettiği ürünlerin başında antifrizli cam suları gelir. Antifrizli cam suları, içeriğindeki donma önleyici kimyasallar sayesinde camlarınızın buzlanmasını önler ve gece don sebebiyle buz tutmuş camların kolayca buzdan arınmasını sağlar. Ayrıca camlarınız daha temiz olur, böylece sürüş güvenliğinizi de artırmış olursunuz. Deterjanlı cam suyunuzla birlikte antifriz kullanımının su lekesi gibi kirleri de önlediğini unutmamak gerekir.

Araç Kışlık Ürün Seti

Araç Kışlık Ürün Seti

Araç kış bakım ürünleri alırken öncelikle bazı önemli kuralları da göz önünde bulundurmanız gerekir. Ülkemizde, bazı şehirlerde tüm araçlara kış lastiği zorunluyken, bazı şehirlerde ise bu zorunluluk sadece ticari araçlar için geçerlidir. Yalnız şunu da unutmamak lazım; kış tatili ya da başka bir amaçla kış mevsiminin çetin geçtiği rotalarda bulunacaksanız (Bolu dağı, İzmir dağ yolu vb.) aracınızda kar zinciri de bulundurmanız gerekir. Kar zincirinizi lastik ebatınıza göre tek de alabileceğiniz gibi, araç kışlık ürün seti alarak da aracınıza uygun zinciri seçebilirsiniz. Böylece zorlu kış yollarında aracınızın karla kapalı yollarda saplanma riskini en aza indirmiş olursunuz. Zincir takmak, sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için olmazsa olmaz kışlık araç ürünüdür. Kar zincirine alternatif olarak, son zamanlarda popüler olan kayma önleyici lastik patiklerini de tercih edebilirsiniz. İçeriğindeki yol tutucu kumaş dokusu ile yola daha emin yapışan bir lastik için kar patiklerini tercih edebilirsiniz.

Camlarda Buğulanmayı Önlemek Artık Çok Kolay

Camlarda Buğulanmayı Önlemek Artık Çok Kolay

Kış aylarında araç içinde ve dışında yaşanan hava sıcaklığı farkı, camlarda buğulanmaya neden olur. Sürüş güvenliğini elden bırakmamak için sadece ön camlarda değil özellikle aynalara baktığımız camlarda da buğulanma olmamasına dikkat etmeliyiz. Oto kışlık ürünler arasında en çok önerdiğimiz ürünlerden birisi de cam buğu önleyici ürünlerdir. Buğu önleyici spreyler ile yolu ve aynaları daha net görebilirsiniz. İçeriğindeki özel kimyasallar sayesinde pek çok marka ve model seçeneği de bulunan buğu önleyici spreyler aracınızın kolay ulaşabileceğiniz bir yerinde, kış aylarında mutlaka bulundurulması gereken ürünler arasındadır. Buğulu camlar sadece sizin değil, diğer sürücülerin de can güvenliğini tehlikeye atar. Sprey halinde satılan cam buğu önleyici ürünü dilediğiniz cama sıkarak net görüş elde edebilirsiniz.

Antifriz Kullanımın Önemi

Antifriz Kullanımın Önemi

Kış aylarında, yakıt türü ne olursa olsun araçların yakıt depolarında ya da motorlarında don sebepli donma meydana gelir. Gece ayazlarında, aracınız çalışmadığı zaman çok düşük derecelerde araç motorunuz donabilir. Bunun önüne geçmek için, radyatör suyuna karıştıracağınız antifriz kullanımı çok önemlidir. antifriz, radyatör suyu ile karıştırıldığında -40 dereceye kadar dayanabilen bir sıvı olduğu için motorunuzun da donmasına engel olur. Sabah aracınızı daha kolay çalıştırırsınız, ayrıca motorunuzda ani ısı değişimi nedeniyle yaşanan olumsuzlukları önlemiş olursunuz. Yakıt türü ne olursa olsun, antifriz kullanımını aksatmamak gerekir. Kış ayları her zaman dikkat etmemiz gereken hava koşulları barındırır. Kimi zaman mal, kimi zaman can taşıdığımız aracınızı da kışa hazırlamak konusunda hassas davrananız gerekir. Oto kış ürünleri için doğru yerdesiniz, kışlık araç ürünlerikategorisinde onlarca ürüne kolayca erişebilirsiniz. Yolda kalmamak, aracımızı kış aylarından sapa sağlam çıkartmak ve her şeyden önemlisi sürüş güvenliğini elden bırakmamak için, kış bakım ürünlerini aracınızın bagajında bulundurmanız büyük önem taşır. Tüm oto bakım ürünleri için Oto Bakımkategorimizi inceleyebilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2022 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.