ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Kırıcı Deliciler & Kırıcılar

Tadilat ve tamirat konusunda işinizi kolaylaştırarak işinizi kısa sürede tamamlamanızı sağlayan elektrikli aletler, elle kullanabileceğiniz ve dar alanlarda sıkıntı yaşamadan saklayabileceğiniz aletleri kapsar. Standart matkaplardan farklı olan kırıcı delici ve kırıcılar elektrikli el aletlerden ikisidir. Kırıcı delici hilti olarak da anılır ama HILTI aslında Lihtenştayn merkezli bir şirkettir ve bu aletler şirketin ürün gamında yer alır.

Kırıcı Delici Alırken Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Kırıcı Delici Alırken Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Kırıcı delici matkap veya sadece kırıcı delici, normal matkaplardan daha fazla güç gerektiren ve daha karmaşık işlerde kullanılabilen bir matkap çeşididir. Normal matkaplar sadece duvarda çivi ve vida geçebilecek kadar delik açar ama kırıcı deliciler bunun ötesine geçerek kırma işlemini de gerçekleştirir. Belli bir güç uygulayarak düzenli sıklıkta darbe vurarak fayans ve seramikleri sökmek, duvarları yıkmak veya asfalt ve betonu kırmak gibi işlerde kullanılabilir. Asfaltta kullanılan kırıcı delici hiltilerin diğer kırıcı delicilerden farkı pnömatik olmalarıdır, yani basınçlı hava kullanarak kırma işlemini gerçekleştirmeleridir. Kırıcı delici matkap alırken başka matkaplarla karışmaması için ürünün kırıcı delici özelliğinin kesinlikle belirtilmiş olmasına dikkat edin.

Kırıcı Matkap Nasıl Çalışır?

Kırıcı Matkap Nasıl Çalışır?

Kırıcı delici moduna sahip olmayan bir matkap ile kırma işlemi gerçekleştiremezsiniz. Darbeli matkap modu çekiç görevi görür ama kırma işlemi için yeterli değildir. Kırıcı delici matkaptan farklı olarak kırıcı matkap delme amacı taşımadan sadece kırma işlemi için kullanılır. O yüzden kırıcı matkap uçları da bu amaca uygun olarak yuvarlak değil düzdür. Duvarda veya başka bir yüzeyde delik açmayı düşünmüyorsanız, sadece zorlanmadan kısa sürede yüzeyi kırıp parçalamak istiyorsanız kırıcı matkaplar sizin için en anlamlı ve en dayanıklı çözüm olacaktır.

Kırıcı Delici Fiyatları Nedir?

Kırıcı Delici Fiyatları Nedir?

Normal matkaplar daha ucuz görünmelerine rağmen aynı işi sizi çok daha zorlayarak yapar ve daha kısa sürede kullanım sürelerini doldururlar. Kırıcı delici fiyatları daha yüksek görünse de uzun yıllar dayanır, gerektiğinde kırıcı delici uçlarının değiştirilmesi yeterlidir. Bosch kırıcı deliciDewalt kırıcı deliciMakita kırıcı delici ve diğer birçok markanın kaliteli ürünlerini kategorimizde bulabilirsiniz. Bosch kırıcı matkaplar başta olmak üzere ve Dewalt, Makita, 3M, Black & Decker, Einhell, Hitachi, Catpower, KL, DBK, Rtrmax, Chattel ve diğer birçok marka dahil, kaliteli ve uzun ömürlü kırıcıları n11’de bulabilirsiniz. Kırıcı delici veya kırıcı matkaplar şimdilik sizin için ileri bir seviyede kalıyorsa mağazalarımızda normal matkap ve darbeli matkap çeşitlerini bulmanız da mümkün. Daha fazla ürün için Yapı Market & Bahçe kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2022 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.