ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Kapı ve Malzemeleri

Evler, odalar, ofisler, bahçeler, balkonlar ve daha nice yer kapılar olmadan düşünülemez. Doğru yerde kullanılan doğru, dekoratif olmanın ötesinde güvenlik, mahremiyet ve ısı yalıtımının da üst düzeyde olmasını sağlar. Bir kapı da kapı malzemeleri olmadan düşünülemez. 3M, Kale, Yale, Marelli, Al Marka, Pimador, SGS, Master Lock, Yuma ve daha birçok markanın kapı kilidi, kapı kolları, menteşeleri, kapı zilleri dahil çok çeşitli kapı malzemelerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Kapı Kilidi

Kapı Kilidi

Kapı kilidi, anahtarla veya elektronik şifreyle açılıp kapanan bir kapı ve güvenlik malzemesidir. Dış kapı kilidi iç kapı kilidine göre daha karmaşık bir mekanizmaya sahiptir ve hırsızların zorlamalarına (veya çocukların yaramazlıklarına) karşı ikiz tuzaklı kapı kilitleri de yaygındır. Kapı ve pencere emniyet kilitleri ana kilit sistemine yardımcı olarak monte edilir ve ekstra güvenlik sağlar. Ayrıca tam kilit mekanizmasında olmasa da yer hidroliği de kapıyı sıkıştırarak dışarıdan açılmasını engeller.

Kapı Kolları

Kapı kolları kilit mekanizmasına bağlı olan ve kapının kolayca açılmasını sağlayan çift taraflı kulplardır. Nikel veya pirinçten yapılmış kapı kolları oldukça yaygındır. Bu malzemeler dayanıklı olduğu kadar ekonomiktir de. Kapı kollarını monte etmeniz için doğru bir hesaplama ve birkaç vida yeterlidir. Kapılarınıza uygun şık kapı kollarıyla ev dekorasyonunuzda bambaşka bir hava yaratmanız mümkün.

Menteşe

Menteşe

Menteşe küçük ama çok etkili bir kapı malzemesidir. Kapı, pencere ve mobilya kapakları dahil açılır kapanır parçalarda mutlaka kullanılır. Kullanıldıkları yere göre menteşe şekilleri değişebilir ama mekanizmaları her halükarda benzerdir.

Kapı ve Pencere Bantları

Kapı bantları ve pencere bantları hem pratik hem de ekonomik bir yalıtım malzemesidir. Pencere kenarlarına yapıştırılan bantlar daha incedir ama kapı altı için daha geniş bantlar veya kapının iki tarafını da yalıtan rüzgar önleyiciler bulabilirsiniz. Kapı ve pencere bantlarının süngerleri aşındığında kolayca çıkarıp yenilerini yapıştırabilirsiniz.

Kapı Stoperi

Kapı Stoperi

Kapı stoperi, diğer adıyla kapı tutucu, kapı kollarının tertemiz duvarlarınıza veya gözünüz gibi baktığınız mobilyalarınıza çarpmasını engeller ve arada tampon oluşturur. Monte edilen klasik kapı stoperlerinin yanı sıra dekoratif figürlü ağırlıklı aksesuarlar da evinize çok yakışacak.

Kapı Zili

Kapı zilleri bazen bir aile ferdinin, bazen bir arkadaşın, bazen de misafirlerin geldiğini haber verir. Elektrikle çalışan kapı zilleri farklı melodileriyle bir yandan sizi uyarırken kulak pasınızı da siler. Kapı zilleri düğmeli, tuşlu, kablosuz veya uzaktan kumandalı olabilir. Biraz nostalji için zilinizin kapı tokmağı da kullanabilirsiniz.

Kapı

Kapı

Ev ve ofis kapıları temel olarak iç ve dış kapılar olarak ayrılır. Günümüzde en yaygın kullanılan kapılar sağlamlığı ve güvenliği ile dikkat çeken çelik kapılardır. İç kapılar ise çok daha çeşitli. Akordeon kapı, camlı kapı, sürgülü kapı, ahşap kapı modelleriyle dekorasyonunuzda harikalar yaratabilir, mekanlarınıza dinamizm getirebilirsiniz. Kapı fiyatları kapının mekanizmasına, malzeme kalitesine ve boyutlarına göre değişiklik gösterir.

Kapı Silindiri

Kapı silindiri dış kapılarda kilitlere ilaveten güvenlik sağlamak için kullanılır ve sürgüleme prensibiyle çalışır. Kapı silindirinin çelik veya nikel gibi sağlam bir malzemeden olmasına, düz ve sağlam bir zemine kuvvetli bir şekilde tutturulmasına dikkat edilmelidir.

Topuz

Topuz

Kapı topuzu bir kapı kolu alternatifidir. Tutmak için kol yerine yuvarlak topuzlar bulunur. Kapıyı açmak için topuzu çevirmeniz yeterlidir. Kilitli kapı topuzları ise özellikle ofislerde sıklıkla kullanılır ve içerideki kişi kilit düğmesine bastığında dışarıdan açılamaz.

Kapı Dürbünü

Kapıda kimin olduğu mu merak ettiniz? Çözüm kapı dürbünü. Kapıda boy hizasına yerleştirilen kapı dürbünü sayesinde misafirinizin kim olduğunu görebilirsiniz. Elektronik ve kameralı kapı dürbünleri bireysel kullanıma veya genel apartman kullanımına uygundur. Eğer ihtiyacınız olan diğer yapı market ürünleriyse Yapı Market & Bahçe kategorimizi inceleyebilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2021 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.