ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo
Kamp Malzemeleri

KATEGORİ HAKKINDA

Kamp Malzemeleri

Doğayla baş başa kalmak ve maceraya atılmak için kamp yapmaktan daha doğru bir aktivite olamaz. Ancak pek çok aktivitide olduğu gibi kamp yaparken de gerekli olan bazı ekipmanlar bulunmaktadır. Kusursuz ve konforlu bir kamp deneyimi için ihtiyacınız olan tüm kamp malzemelerini kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Kamp Mutfağı

Kamp Mutfağı

Temel ihtiyaçlarımızdan biri elbette ki yemek yemektir. Kamp alanında da bu temel ihtiyacımızı gidermek için gereksinimimiz olan bazı ekipmanlar bulunmaktadır. Hem sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamak hem de bunları konforlu bir şekilde tüketebilmek için ihtiyacınız olabilecek malzemelerin başında; kamp ocağı, piknik sepeti, kamp pişirme setleri, katlanabilir masa, mataralar, buzluk ve yemek termosları gelmektedir.

Kamp Çadırı & Endüstriyel Çadırlar

Kamp demek kamp çadırı demek. Kamp yapabilmek için temel gereksinimlerden biri olan kamp çadırının farklı modelleri bulunmaktadır. Büyüklüğüne, materyaline ve sahip olduğu özelliklere göre birbirinden ayrılan kamp çadırları bir kampçının olmazsa olmaz ekipmanıdır. Endüstriyel çadırlar ise kamp çadırları gibi bireysel kamp yerine daha çok açıkhava etkinlikleri, kurumsal satış alanları, düğün ve diğer organizasyonlar gibi ğek çok farklı ticari alanda kullanılmaktadır.

Uyku Tulumları & Şişme Yataklar

Uyku Tulumları & Şişme Yataklar

Yemek yemek kadar önemli bir diğer temel ihtiyacımız olan uyku için kamp alanlarında uyku tulumları ya da şişme yataklar kullanılmaktadır. Kullanacağınız uyku tulumu ve şişme yatağın kalitesi uyku kalitenizi doğrudan etkileyeceğinden doğru bir ekipman seçmenizde fayda var. Kategorimizde tek kişilik, çift kişilik, bir buçuk kişilik, 2+1 uykum tulumlarını ve şişme yatakları bulmanız mümkün.

Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerji sistemleri olarak da bilinen solar enerji; kamp alanlarında ve outdoor aktivitelerde aydınlatma sağlamak amacıyla kullanımaktadır. Dağda, bayırda, ovada, vadide kısacası güneşin olduğu her yerde kullanabileceğiniz solar enerji sistemlerinin çalışma prensibi de oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken güneş gören bir yerde bırakmak ve güneş enerjisi depolamasını sağlamak.

Kamp Mobilyaları

Kamp Mobilyaları

Kampınızı bir lükse dönüştürmek ve konforunuzu, aldığınız keyfi arttırmak tamamen sizin elinizde. Kamp malzemeleri arasında yer alan kamp mobilyaları işte bu konfor ve keyif için. Kamp sandalyesipiknik masası, katlanabilir şezlong, kamp duşu, portatif tuvalet kategorimizde de bulabileceğiniz kamp mobilyalarından yalnızca birkaçı. Diğer tüm kamp mobilyalarını incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Matlar

Bilindiği gibi bazı uyku tulumlarında entegre mat bulunmaz. Kamp malzemeleri arasında yer alan matlardan edinerek uyku tulumu ile zemin arasında yumuşak bir yüzey oluşturabilirsiniz. Böylece uyku deneyiminiz çok daha konforlu olur ve uyandığınızda kendinizi çok daha dinç ve enerjik hissedersiniz. Bunun yanı sıra kategorimizde pilates matı ve yoga matı da bulunmaktadır. Dilerseniz çantalı ve çok amaçlı bu matları hem outdoor aktivitelerinizde hem de evinizde kullanabilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2020 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.