ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Kablo Kanalları

Binanızın elektrik tesisatı yalnızca yapının içinden geçmez. Aynı zamanda duvarların üzerinde yer alan kablolar da yer alacaktır. Ya da evinizin veya iş yerinizin iç mekânlarındaki kablolar duvar diplerinden, tavana yakın bölgelerden ve benzeri alanlardan geçebilir ve bu sizin için estetik bir soruna dönüşebilir. Estetik bir sorun olmasının yanı sıra güvenlik açısından da kabloların ayak altında bulunmaması gerekir. Hem estetik hem de güvenlik açısından kablolarınızı derli toplu tutmak için üretilen ürünler vardır. Bu ürünlere kablo kanalları adı verilir.

Kablo Gizleme Kanalları Ne İşe Yarar?

Kablo Gizleme Kanalları Ne İşe Yarar?

Evinizde, apartmanınızda ya da iş yerinizdeki elektrik tesisatı hem enerjinin dağıtımı için hem de haberleşme için döşenir. Bu tesisat elbette kablolar aracılığıyla çalışır. Çoğunlukla izole edilmiş elektrik kablolarından oluşan elektrik tesisatları duvarın dışında yani sıva yüzeyinde ise kabloların gizlenmesi gerekebilir. Bu yukarıda da bahsettiğimiz gibi hem estetik açıdan hem de güvenlik açısından önemlidir. Kablo gizleme kanalları ya da kısaca kablo kanalları olarak adlandırılan bu elektrik ürünleri, belli standartlar göz önüne alınarak çeşitli ihtiyaçlara uygun biçimde üretilir. Örneğin sıcaklık ve darbe alımının yoğun ihtimal dahilinde olduğu yerlerde kullanılan kablo kanalı çeşitleri yapısal olarak benzese de farklı içerik ve üretim aşamalarından geçerek en uzun ömürlü kullanımı ve en yüksek güvenliği sağlamak üzere üretilir ve satışa sunulur.

Kablo Kanalı Çeşitleri Nelerdir?

Kablo Kanalı Çeşitleri Nelerdir?

Söz konusu olduğu üzere, kablo kanalı çeşitleri farklı ihtiyaçlara göre tasarlanır ve titiz bir üretim aşamasından geçerek kullanımınıza sunulur. Küçüklü büyüklü modüller halinde satılan kablo kanalları çeşitleri çoğunlukla beyaz renkte üretilir. İçinde kabloların geçmesi için bir boşluk bulunan ve bu nedenle de kanal olarak adlandırılan kablo kanalları, kanal kısmı balık sırtı olarak adlandırılan bölmeli modeller de barındırmaktadır. Eğer evinizin iç mekânında kullanacaksanız ve elektrik tesisatını oluşturan dışarıdaki kablolar süpürgelik kısmından geçecekse kablo kanalı süpürgelik modellerine de göz atabilirsiniz. Kablo kanalları ölçüleri bakımından da farklılık göstermektedir; çeşitli boyutlarda modüller halinde bulabileceğiniz kablo kanalları aynı zamanda yeniden söküp takmaya uygundur.

Kablo Kanalları Fiyatları

Kablo Kanalları Fiyatları

Dekoratif kablo kanalları ve yapışkanlı kablo kanalı gibi ürünler çokça tercih edilen kablo kanalı çeşitleri arasında yer almaktadır. Kablo kanalı döşeme pratik bir işlemdir ve kolayca halledilebilir. Web sitemiz üzerinden satın alacağınız kablo kanalları sayesinde aynı zamanda bütçe dostu bir alışveriş deneyimini de garantilemiş olacaksınız. En uygun yapışkanlı kablo kanalı fiyatları ve en avantajlı kablo kanalı fiyatları için kategorimize mutlaka göz atmalısınız. Elektrik ve Aydınlatma alanına dair diğer ürünler için ise buraya tıklayabilir, 3M, İzeltaş, Schneider Electric gibi ünlü üreticilerin ürünlerini hemen satın alabilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2022 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.