ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

İş Güvenliği Ürünleri

Testere, lehim, havya ve bıçak gibi el aletleri; matkap, kaynak makinesi, çivi ve zımba çakma, freze ve torna gibi elektrikli aletler; çim biçme makinesi ve çapa makinesi gibi bahçe makineleri veya vinç, forklift ve transpalet gibi kaldırma ekipmanları kullanırken sağlık risklerine karşı her zaman iş güvenliği ürünlerini kullanmanız gerekir.

Ayakkabı, Çizme ve Eldiven

Ayakkabı, Çizme ve Eldiven

İş çizmesi ve iş ayakkabısı, zorlu işler yaparken ve tehlikeli aletler kullanırken ayağa ağır bir şey düşme ihtimaline karşı giyilmesi gereken iş güvenliği ürünleridir. İş çizmesi ve iş ayakkabılarının farklı modelleri vardır ama hepsinde çelik konstrüksiyon ve çelik uç bulunur. Çelik destek dışarıdan görünmez ve kullanım sırasında ayağınızı rahatsız etmez. İş eldiveni ise iş yerlerindeki kimyasal madde, kesik veya yanık risklerine karşı ellerinizi korur. İş güvenlik eldiveni ağır işlerde kullanılan kalın ve ekstra korumalı bir eldiven çeşididir. Yemek dağıtımı veya tıbbi operasyonlar gibi hijyen gerektiren işlerde lateks eldiven kullanılır.

Maske ve Gözlük

Maske ve Gözlük

Maske toz, sis, gaz, kimyasal maddeler veya kaynak işinde kıvılcımlara karşı ağzınızı, burnunuzu veya genel olarak yüzünüzü koruma altında alır. İş maskesi çeşitleri, havada bulunan kirleticiler de zehirli gazlardan koruyan gaz maskesi, ağızla burnu kapatan esnek lastik kayışlı toz maskesi ve gözleri, yüzü, boynu yanık, morötesi ışık, kızıl ötesi ışık ve ısıdan korumayı amaçlayan kaynak maskesidir. İş gözlüğü ise normal bir gözlükten daha yüksek darbe dayanıklılığına sahip olan ve numaralı camla da kullanılabilen iş güvenliği ürünüdür. Marangozlar, tesisatçılar, makine operatörleri ve kaynakçılar dahil birçok meslek erbabının iş gözlüğü kullanması gerekir.

Baret ve Kulaklık

Baret ve Kulaklık

Baret, genellikle endüstriyel iş yerleri, inşaat alanları ve diğer riskli çalışma ortamlarında başı düşen objelerden, molozlardan, yağmurdan ve elektrik şokundan korumaya yarayan sert şapkadır. Baretin içinde darbeyi ve ağırlığı dağıtmaya yaralan süspansiyon bantları bulunur ve bunlar başla baret arasında boşluk oluşturur ki darbenin şiddeti direkt kafaya ulaşmasın. Baret renkleri takan kişilerin görevine göre değişir. İş kulaklığı ise kulakları yüksek gürültülerden ve yabancı cisimlerden korumayı amaçlayan iş güvenlik ürünüdür. Daha küçük ve pratik versiyonu kulak tıkacıdır ve genelde tek kullanımlıktır.

Diğer İş Güvenliği Ürünleri

Diğer İş Güvenliği Ürünleri

Diğer iş güvenliği ürünleri arasında tam vücut koruması sağlayan iş tulumu ve gerek güvenlik için gerek üniforma olarak giyilebilen iş elbiseleri, özellikle dış mekanlarda çalışması gereken kişileri hava şartlarına karşı koruyan yağmurluk, uyarı levhaları, koni, delinatör, ikaz şeridi ve daha birçok malzemenin dahil olduğu uyarı ve ikaz ürünleri, yukarıdaki birçok iş güvenliği ürününü bir arada bulabileceğiniz iş güvenlik seti de yer alır. İş güvenliğini tam anlamıyla sağlamak için 3M, Erdal Etiket, Starline, Teknik, Drager, Portwest, Gezer ve daha birçok ünlü markanın kaliteli ürünlerini burada bulabilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2022 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.