ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Genel Bakım Ürünleri

Genel bakım ürünleri evde, işte, her yerde ihtiyaç duyabileceğiniz ürünlerdir. Bu ürünler arasında yapıştırıcı ve bantlar, bakım spreyleri, silikon tabancaları ve silikon, temizlik ürünleri, su yalıtım malzemeleri ve derz ürünleri bulunur. Loctite, SGS, Akfix, Best, 3M, Flora, Henkel, Polisan, Filli Boya, Dyo, Marshall, Eczacıbaşı ve diğer birçok markanın, hayatın her anında ihtiyaç duyabileceğiniz genel bakım ürünlerini inceleyerek fiyatlarını karşılaştırabilir ve size en uygun ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

Yapıştırıcı ve Bant

Yapıştırıcı ve Bant

Yapıştırıcı ve bant çeşitleri en çok kullanılan genel bakım ürünlerindendir. Bantlar birçok alanda kullanılır; örneğin müşterileriniz için koli veya bir arkadaşınız için doğum günü hediyesi paketlerken veya duvarlara hafif aksesuarlar asmak istediğinizde bantlara başvurabilirsiniz. Bant çeşitleri arasında şeffaf bant, koli bandı, elektrik bandı, cırtlı bant ve çift taraflı bant bulunur. Yapıştırıcı ise daha kuvvetli yapıştırma ihtiyaçlarınız için birebirdir. En yaygın yapıştırıcı çeşitleri arasında 404 yapıştırıcı, UHU, Japon yapıştırıcısı, hızlı yapıştırıcı sprey bulunur.

Bakım Spreyleri

Bakım Spreyleri

Bakım spreyleri mobilyalarınızın, makinelerinizin ve satın aldığınız başka eşyaların, kir ve pas tutabilecek yüzeylerin bakımını yapmanızı ve bunların ömrünü uzatmanıza yardımcı olur. Temizleme spreyleri en inatçı lekeleri bile söküp atarak yüzeyleri derinlemesine temizler ve böylece yepyeni bir görünüm sağlar. Metallerin düşmanı olan paslar için pas sökücü spreylere baş vurabilirsiniz. Makineler, yaylar veya diğer eklemli eşya ve ekipmanlarınızı yağlayıcı sprey ile yağlayarak aşınmadan kolayca hareket etmelerini sağlayabilirsiniz. Tıkanan adaptörleriniz için de adaptör açıcı sprey kullanabilirsiniz.

Silikon ve Silikon Tabancası

Silikon ve Silikon Tabancası

Evlerin ve ofislerin kurtarıcı ürünlerinden olan silikon tabancası pencerelerdeki ve diğer yerlerdeki boşlukları kapatarak ısı kaybını ve hava kaçaklarını önlemenizi sağlar. Soğuk silikon ambalajı takılan silikon tabancalarını alttaki tetiğe basarak çalıştırabilirsiniz. Sıcak silikon tabancası ise yerleştirilen silikon mumların elektrikle ısıtılarak erimesiyle çalışır. İki tür silikon tabancasında ilave silikon almanız gerekir. Ama silikon fiyatları da silikon tabancası fiyatları da bütçenizi yormayacak düzeyde.

Temizlik Ürünleri

Temizlik Ürünleri

Temizlik ürünleri sayesinde evler ve ofisler pırıl pırıl olacak! Temizlik arabası ile içlerinde deterjan bulunan temizlik kovalarını ve yer fırçanızı taşıyabilirsiniz ama önce çalı süpürge ile yerlerin tozunu almayı unutmamak lazım. Boraks, temizlik spreyi ve lavabo açıcı ile iç mekanlarda derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. Temizlik ürünlerine direkt temas etmemek için lateks muayene eldiveni takmayı ihmal etmeyin. Binalarınızın üstünün, pencerelerinin önünün kuş pisliğiyle kirlenmesini önlemek için kuşkovar dikenlerden yararlanabilirsiniz. Tüm temizlik ürünleri için buraya tıklamanız yeterli.

Su Yalıtım Malzemeleri

Su Yalıtım Malzemeleri

Nem ve rutubetten bıktıysanız ve görmek istemiyorsanız su yalıtım malzemeleri hizmetinizde. Nemtut ile nem ve rutubete veda edebilirsiniz. Şıngıl çatı membranı ve kiremit altı örtüsü ile çatınız akacak mı diye endişelenmenize gerek yok. Tesistat kaçak tamir kimyasal ile de bütün tesisatı yenilemek yerine bölgesel çözümlerle büyük masraflardan kurtulabilirsiniz. Mutfak, banyo ve balkon gibi yerlerde karoların arasındaki derzlerin kirlenmesi veya dökülüp bozulmasını istemezsiniz ama bu durumlar da çözümsüz değil. Derz tamir dolgusu ve boyas, derz kalemi, derz kazıyıcı, oluklu derz artısı eski derzlerinizi yeni gibi yapabilir veya yepyeni derzlere sahip olabilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2021 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.