ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Elektrikli Aletler

Elektrikli aletlerin hayatı ne kadar kolaylaştırdığına hiç şüphe yok. Elektrikli el aletlerielektrikli ev aletleri ve daha nicesiyle en ağır işlerden en hafif günlük işlere kadar pek çok şeyi halledebilirsiniz. Bosch, Makita, Dewalt, Einhell, Stanley, İdevit, Catpower, Black & Decker, 3M ve diğer dünyaca ünlü markaları burada bulabilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Ölçüm Cihazları

Ölçüm Cihazları

Elektrikli ölçüm cihazları büyük terazi ve kantarlardan farklı olarak genelde hassas ölçüm yapmaya yarar. Elektronik teraziler en çok yiyecekleri tartmakta kullanılırken elektrikli el kantarlarının kancasına torba ve fileleri takarak elli kiloya kadar ölçüm yapabilirsiniz. Mesafeleri lazer metrelerle elektronik olarak , şerit metrelerle manuel olarak hesaplayabilirsiniz. Kumpas, distomat ve mikrometre çeşitlerinin yanı sıra elektriğin kendisini ölçmenizi sağlayan elektrik ölçüm cihazları da burada.

Testereler

Testereler

Testere, genelde delik açmak ve kesim yapmak için kullanılan dar uzun yapıdaki elektrikli aletlerin genel adıdır. Ama kesilecek malzemeye ve açılacak deliklere göre testere çeşitleri değişiklik gösterir. Daire testere torna veya masa üstünde kullanılan ve yatay kesim yapmayı sağlayan yuvarlak dişli bir bıçağa sahip testerelerdir. Dekupaj testere genelde el işlerinde kullanılır ve dekupaj testere bıçaklarının yardımıyla tahta, metal, plastik gibi malzemelerde hassas kesimler yapmayı sağlar. Elmas testereler seramik ve cam gibi hassas yüzeylerde hasarsız kesim için, delik açma testereleri ise duvarlar ve diğer yerlerde yuvarlak delikler açmak için kullanılır.

Havalı Aletler

Havalı Aletler

Havalı aletler, hava kompresörü ile yaratılan hava basıncının gücüyle harekete geçen aletlerdir. Havalı aletleri tek başlarına elektrikli alet sayılmaz ama elektrikle çalışan veya benzinli motoru bulunan hava kompresörleriyle bir bütün oluşturur. Havalı somun sıkmahavalı somun sökmehavalı tornavida, havalı gres pompası, havalı boya tabancası, havalı çivi ve zımba makinesi dahil olmak üzere birçok elektrikli el aletinin havalı versiyonlarını bulmanız mümkün.

Kırıcı Deliciler & Kırıcılar

Kırıcı Deliciler & Kırıcılar

Kırıcı deliciler ve kırıcılar da aslında matkap çeşitleridir ama bu matkaplar daha fazla güç gerektiren ve daha karmaşık işlerde kullanılır. Bu aletler için hilti ismi de kullanılır ama HILTI aslında bir marka adıdır ve yine bu darbeli matkaplara karşılık gelir. Kırıcı deliciler düzenli sıklıkta belli bir güç uygulayarak seramik ve fayansları kırmak, duvar veya asfaltı parçalamak için kullanılır. Kırıcı deliciler standart matkaplar gibi delme işlemini de hallederken kırıcılar sadece kırma işlemini üstlenir.

Kaynak Makinesi

Kaynak Makinesi

İmalat hatlarında, mimaride ve heykeltıraşlık başta olmak üzere çeşitli sanat dallarında kaynak makinesi kendine sıklıkla yer bulur. Kaynak makinesi metaller, termoplastikler ve başka maddeleri füzyon yoluyla birleştiren elektrikli alettir. Inverter kaynak makinesi, çanta kaynak makinesi, gazaltı kaynak makinesi, boru kaynak makinesi, punta kaynak makinesi, jeneratör kaynak makinesi ve transformatör kaynak makinesi gibi birçok kaynak makinesi çeşidini kategorimizden bulabilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2022 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.