ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Elektrik & Aydınlatma

Dekorasyon söz konusu olduğunda en önemli kriterlerden biri de aydınlatma. Bir evin, bir ofisin, bir odanın ya da dış mekan dekorasyonunun kendini göstermesi için muhakkak doğru aydınlatma ürünleri ile ışıklandırılması gerekir. Üstelik ev ve diğer alanların ışıklandırması, oraya olan sevgi ve bağlılığınızı da etkileyerek ruh halinizi belirler. Doğru aydınlatılmış bir mekanda olmanın verdiği konforlu duygular ve şıklığın keyfi bir başkadır. Günümüzde pek çok aydınlatma çeşidiyle karşı karşıyayız. Bunlardan biri de adına şerit LED dediğimiz teknolojiler.

Şerit LED nedir?

Şerit LED nedir?

Şerit LEDLED ampul teknolojisinden faydalanan bir tür aydınlatmadır. LED ampullerin bir şerit oluşturacak şekilde dizilmesi ile üretilen şerit LEDler, led aydınlatma teknolojileri arasında gitgide daha popüler hale gelen ürünlerdir. Işık yayan diyot olarak çevrilebilecek olan LED, artık güçlü bir aydınlatma kaynağı haline gelmiştir. Kullanıcılar arasında sıklıkla tercih edilmesinin ilk sebebi tasarruflu olmasıdır. Aynı zamanda normal ampullere kıyasla çok daha uzun süre verimlilik gösteren şerit LED, işlevinin yanı sıra dekoratiftir de. Bu nedenle, kafe, restoran, iş yeri, ev, bahçe ve benzeri iç ve dış mekanlarda kullanımı öncelikli olarak tercih edilir.

Şerit LED Çeşitleri Nelerdir?

Şerit LED Çeşitleri Nelerdir?

Şerit LED çeşitleri açısından kategorimiz sizlere en bol ürün çeşitliliğini sunuyor. Çok sayıda LED ampulün bir şerit üzerinde yan yana gelmesiyle oluşan şerit LED aydınlatma ürünleri arasında en çok tercih edilen modeller 3 çipli şerit led modelleridir. 8 çipli şerit led10 çipli şerit LEDkumandalı şerit LED ve silikonlu şerit LED gibi pek çok farklı türden ürüne de kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kumandası, adaptörü ve şerit LED trafosu ile birlikte set olarak satılan ürünlerimiz de kullanıcılar için kolaylık sağlamaktadır. 1metreden 10 metreye kadar değişik uzunluklara sahip şerit LEDler arasında mutlaka ihtiyacınıza uygun ürünü bulacaksınız.

Şerit LED Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Şerit LED Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Şerit LED satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken birtakım ayrıntıları şöyle sıralayabiliriz. İlki, şerit LED önemli bir vurgulayıcıdır. Eğer bir mağazanız ya da kafeniz varsa, ürünlerinize dikkat çekmek amaçlı çok renkli şerit LED aydınlatmalarını tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda doğal gün ışığı ve beyaz ışık yayan şerit LEDler de hem güçlü bir ışık kaynağı olacak hem de dekorasyonunuzu tamamlayacaktır. Dış mekan aydınlatmaları için renkli ya da gün ışığı yayan şerit LED aydınlatmalar önerilmekte, iç mekanda ise sarı ya da beyaz tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra şerit LED satın alırken marka ve fiyat da düşünülmesi gereken detaylardır. Kategorimizde şerit LEd fiyat skalası her bütçeye uygun bir eğilim göstermektedir. Üstelik Abdeck, Ack, D-Light, G-LED ve Helios gibi markaların en dayanıklı şerit LED ürünlerine avantajlı ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2020 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.