ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo
Duvar Kaplama

KATEGORİ HAKKINDA

Duvar Kaplama

İç mekan duvarları için birçok dekorasyon seçeneğiniz var. Düz veya dokulu iç cephe boyası, sade veya aklınıza gelebilecek her desende duvar kağıdı ve dayanıklılığıyla göz dolduran duvar kaplama modelleri. Duvar kaplamaları hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için doğru yerdesiniz.

Duvar Kaplaması Nedir?r

Duvar Kaplaması Nedir?

Duvar kaplaması, ahşap, MDF, melamin ve poliüretan gibi birçok yüksek teknoloji ürünü malzemeden yapılan ve size birçok farklı dekorasyon ihtimali sunan hem kullanışlı hem de dekoratif ürünlerdir. Duvar kağıtlarından daha dayanıklı ve daha kalıcı olmalarının yanı sıra ses ve ısı yalıtımı için de kullanılabilirler. Üstelik, sınırsız çeşitlilikleri sayesinde birçok farklı dekorasyon tarzında yer almaları da mümkün. Duvar kaplama panelleri genelde düz ve dikdörtgenden oluşan tek bir parçadır ve bunların birçoğu bir araya getirilerek duvarların tamamı kaplanır. Paneller, duvar kaplama ürünlerinin ses ve ısı yalıtımında en becerikli üyeleridir. Üstelik diğer kaplama ürünleri gibi montajı oldukça kolaydır. Büyük tadilatlar gerektirmeden, sıvası çekilmiş bir duvarın üstüne yerleştirilebilir.

Duvar Kaplama ile Alternatif Dekorasyon

Duvar Kaplama ile Alternatif Dekorasyon

Önce iç duvar kaplama seçeneklerinize göz atalım: Duvar kaplama malzemeleri paneller için ahşap, MDF ve plastik ağırlıklıdır. Duvar kaplama taşı ise gerçekten taş olabilir veya taş görünümü verilmiş başka bir malzeme olabilir. Dayanıklılık ve yalıtım konusunda hepsi birbirinden başarılı. Onları dekorasyona katmak ise biraz tercih meselesi. Duvar kağıtlarının aksine duvar kaplama ürünleri genelde sade ürünlerdir. O yüzden klasik dekorasyonda da, modern dekorasyonda da kullanabilirsiniz. Panelleri düz renklerde tercih ederseniz ve bağlantılarını kusursuz yaparsanız biraz kalın bir duvar kağıdı veya duvar boyasından pek farklı görünmez. Dilerseniz (özellikle taşlarda) doku ve renklerle oynayabilir, geometrik veya üç boyutlu dizilimler deneyebilirsiniz.

Duvar Kaplama Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Duvar Kaplama Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Duvar kaplamada malzeme önemlidir. Ahşap, MDF, plastik veya köpük duvar kaplama fiyatları ve kaliteleri birbirinden farklıdır. Ürün çeşitliliği arasından seçim yapabilmek için öncelikle dekorasyonunuzda hangi duvar kaplamasını kullanmak istediğinize karar verin, sonra buna uygun olarak fiyat ve kalite elemesi yapın. Plastik veya MDF ürünler daha ekonomiktir; gerçek ahşap veya taş ürünler ise daha doğaldır. Isı ve ses yalıtımı için duvar kaplamasıyla sıva arasında köpük de koydurabilirsiniz. Duvar kaplamasını bir kez taktırdıktan sonra uzun süre bakımıyla uğraşmanız gerekmez. Malzemeye zarar vermeyecek şekilde hafif deterjanlar ve nemli bezle temizlik yapmanız yeterli olacaktır. Dekor, Vardek, Ugepa ve diğer markaların duvar kaplama panellerini, taşlarını ve malzemelerini kategorimizde bulabilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2020 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.