ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Duvar Kağıdı

Duvar dekorasyonu önemlidir ve özen ister. İç cephe boyası bana yetmez diyorsanız duvar kağıdı ve duvar kaplaması çeşitlerine göz atmalısınız. Vardek, Mykağıtcım, BienDuvarKağıdı ve diğer markaların sınırsız duvar kağıdı modelleri ve her bütçeye uygun duvar kağıdı fiyatları burada.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı

3 Boyutlu Duvar Kağıdı

Üç boyutlu duvar kağıdı, üç boyutlu desenler, mesela manzara resimleri, geometrik şekiller veya taş desenleri taşıyan duvar kağıtlarıdır. İki boyutlu duvar kağıtlarından farkı olarak derinlik hissi de verir. Dolayısıyla, gerçekçi görünmesinin yanı sıra dar mekanları geniş göstermeye de yardımcı olur. Üç boyutlu duvar kağıtları genelde bütün duvarları değil tek bir duvarı ya da duvarın bir kısmını kaplamakta kullanılır. Diğer duvar kağıdı çeşitleriyle kombine edilebilir.

Çocuk Odası Duvar Kağıtları

Çocuk Odası Duvar Kağıtları

Çocuk odası duvar kağıdı çocukların ve bebeklerin hoşuna gidebilecek çizgi film karakterleri, hayvan ve doğa desenleri, geometrik şekiller ve pastel renkler içerebilen duvar kağıtlarıdır. Çocuk odası için duvar kağıdı seçerken kararı çocuğunuzla birlikte vermeniz daha iyi olacaktır. Ama bir yandan da aşırı renkli ve desenli duvar kağıtlarının mobilya ve halı gibi diğer unsurlarla birleşerek karışıklık yaratmamasına dikkat etmelisiniz. Doğru duvar kağıdı seçimi huzurlu uykular, oyunlar ve dersler demektir.

Çiçek Resimli Duvar Kağıtları

Çiçek Resimli Duvar Kağıtları

Çiçek resimli veya çiçek desenli duvar kağıtları belirgin veya soyut, açık renkli veya koyu renkli çiçek desenleri ya da kabartmaları taşıyan duvar kağıdı modelidir. Yoğun çiçek desenli olan duvar kağıtları klasik dekorasyonlarda sıklıkla tercih edilir ama pastel renkli sade çiçekli modeller modern dekorasyonlarda da kendine yer bulur. Kusursuz bir stil için, çiçek resimli duvar kağıtlarının odadaki mobilya ve zemin gibi büyük unsurlarla uyumuna özen göstermelisiniz.

Taş Desenli Duvar Kağıdı

Taş Desenli Duvar Kağıdı

Taş desenli duvar kağıdıduvar kaplama taşı benzeri, gerçekçi görünümlü bir duvar kağıdı seçeneğidir. Taş desenli duvar kağıtlarındaki taşların birçok tonu bulunur; ayrıca sadece düzgün kenarlı taşlar değil hafif kırık veya eskitilmiş tarzda taş desenleri de mevcuttur. Taş desenli duvar kağıtları her türlü dekorasyon stilini etkileyici bir havaya büründürür. Üstelik, bu duvar kağıtlarını mobilyalarınız veya zeminlerinize uydurmakta fazla zorlanmazsınız.

Duvar Kaplama

Duvar Kaplama

Duvar kaplama ürünleri ahşap, MDF, melamin ve poliüretan gibi malzemelerden yapılan duvar dekorasyon ürünleridir. Duvar kaplama panelleri ve duvar kaplama taşları duvar kağıdı ve duvar boyasına karşı iddialı alternatiflerdir çünkü dekoratif olmalarının yanı sıra çok daha dayanıklıdır, fazla tadilat gerektirmeden monte edilir ve hem ses hem de ısı yalıtımı sağlar.

Yapışkanlı Folyo

Yapışkanlı Folyo

Yapışkanlı folyosizi duvar kağıdı yapıştırıcısı kullanmaktan kurtaran bir kaplama ürünüdür. Folyolar etiketler gibi kağıtları çıkarılarak yüzeylere yapıştırılır. Parlak beyaz lake, mat siyah ve ahşap görünümlü folyolar oldukça yaygındır. Bunlar sadece duvarlara değil mobilyalara ve beyaz eşyalara da yapıştırılabilir. Yapıştırma sırasında arada hava boşlukları kalmaması için duvar kağıdı spatulası gibi düz bir aletten yardım alabilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2020 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.