ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo
Duş Takımları

KATEGORİ HAKKINDA

Duş Takımları

Ünlü markaların kaliteli malzemeden üretilmiş farklı modellerdeki duş takımları n11.com’da sizi bekliyor. Banyonuzun vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan duş takımlarını, banyo dekorasyonunuza uyumlu ve doğru şekilde seçerek hayatınızda büyük yer kaplayan banyo zevkinizi hiç sekteye uğratmadan keyifle sürdürebilirsiniz.

 

Duş Takımları Parçaları

Duş Takımları Parçaları

Duş başlığı ve duş hortumu bir duş takımının temel parçalarıdır. Ama bunlar dışında başka parçalarla birlikte de sunulabilirler. Kimisinin farklı özelliklere sahip iki adet duş başlığı olabilir. Dikey jakuzi olarak tanımlanabilecek bazı modeller ise size jakuzi özellikleri sunar. Aslında, jakuzi seviyorsanız ve banyonuz küçükse dikey jakuziler sizin için hem pratik hem de ekonomik bir çözüm olabilir. Duş takımı parçalarının en hassas olanları duş başlığı ve duş hortumudur. Bunlar, yukarıda da belirttiğimiz gibi temel parçalar oldukları için değiştirilmeleri de kolaydır. Cıvata kısımları genelde standarttır. Bu takımların en yaygın malzemesi kromdur. Onun dışında pirinç, plastik, çelik ve paslanmaz çelik, alüminyum, metal ve ahşap ürünler de bulabilirsiniz. Maliyetten sakınmayanlar için özel üretim altın duş takımları bile mevcut.

Duş Takımları Nasıl Takılır?

Duş Takımları Nasıl Takılır?

Duş takımı montajı aslında çok zor değil ama ürün talimatlarını dikkatle uygulamanız şart. Yapabileceğinizden emin değilseniz ürüne zarar vermemek için bir tesisatçıdan yardım alabilirsiniz. Montajınızı nasıl yapacağınızı belirleyen şey duş takımınızın türü: askılı duş takımı mı, sürgülü duş takımı mı, kolonlu duş takımı mı? Askılı duş takımı birçok evde bulunan, tek bir askıya duş başlığının asıldığı takımdır. En az montaj işlemi bundadır. Sürgülü duş takımında iki ayak bulunur ve duvara takılabilir. Kolonlu duş takımı ise duş başlığına daha fazla hareket alanı veren bir başlıktır. Burada bir istisna var. O da ankastre duş takımları. Bu takımlarının montajı standart duş takımlarının montajından biraz daha farklı. Standart duş takımlarını istediğiniz her an değiştirebilirsiniz, ama ankastre duş takımlarının ya banyo ham inşaat halindeyken ya da tadilat yapılırken takılması gerekir. Bir sorun olduğunda da aynı şekilde fayansların kırılıp takımın çıkarılması gerekebilir. Ankastre duş takımları daha şık bir görünüm sunsa da standart dış takımları daha pratik ve ekonomik bir çözümdür.

Duş Takımları Fiyatları

Duş Takımları Fiyatları

Duş takımları fiyatı marka, malzeme, model ve ürünün menşeine göre değişiklik gösterir. Mesela, İthal duş takımları yerli duş takımlarından elbette biraz daha pahalı olacaktır. ECA, Tema, Artema, Grohe, Hansgrohe, Creavit ve Kale gibi birçok ünlü markanı kaliteli olduğu kadar bütçenizi de yormayacak duş takımı modellerini n11.com’dan satın alabilirsiniz. Banyonuzu ve evinizi güzelleştirecek daha fazla ürün için Banyo & Ev Gereçleri kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2022 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.