ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Dolap İçi Düzenleyiciler

Dağınıklık göz zevkini bozan, küçük evleri daha da küçük gösteren, kısacası istenmeyen bir durum. En çok dağılan yerler ise hiç şüphesiz direkt göremediğiniz dolap ve raf içleri. Dolap içi düzenleyici çeşitleri sizi bu dağınıklıktan şipşak kurtaracak ve hep düzenli olmanızı sağlayacak.

Dolap İçi Düzenleyici Nedir?

Dolap İçi Düzenleyici Nedir?

Dolap içi düzenleyici, dolapların içini, açık ya da kapalı rafları veya tezgah üstlerini düzenleme amaçlı kullanılan birçok ürünün genel adıdır. Dolap içi düzenleyiciler dolap içi düzenleyici raflardolap içi düzenleyici kutulardolap düzenleyici sepetler gibi birçok farklı biçimde, birçok farklı renk ve desende olabilir. Dolap içi düzenleyicilerin bu denli çeşitli olması evinizin veya iş yerinizin istediğiniz yerinde onları kullanabilmenizi ve dekorasyonun bir parçası haline getirebilmenizi olanaklı kılar. Eşarp askısı, pantolon askısı gibi bazı çoklu askı çeşitleri de aslında dolap içi düzenleyici olarak sayılabilir. Dolap içi düzenleyicilerden mutfaklarda, banyolarda, yatak odalarında, oturma odalarında, hollerde, yani aklınıza gelebilecek her yerde yararlanabilirsiniz.

Dolap İçi Düzenleme Fikirleri

Dolap İçi Düzenleme Fikirleri

Ev dekorasyonu denilince akla hemen gözle görülür yerler gelir ama dolap içi düzenlemesi de dekorasyon planlarınıza dahil olmalıdır. Kapalı raflarda küçük parçaları, mesela takıları, tokaları, hobi malzemeleri veya elektronik parçalar toparlamak için bölmeli dolap içi düzenleyiciler gayet uygun. Bunlara eşyalarınızı aynı işlevlere sahip kümeler halinde koyarsanız sonra ulaşmanız daha kolay olur. Dolap içi düzenlerken parçaları üst üste değil yan yana koymanız da her seferinde dağınıklığın artmasını engelleyebilir. Kıyafetler nispeten üst üste konabilir ama mutfak ve banyo dolaplarınızın rafları arasında mesafe varsa büyük kısmı boşa gidecek demektir. Dolap içi raf düzenleyiciler sayesinde kat çıkabilir ve üst üste konması mümkün olmayan şeyleri yine gruplayarak kat kat yerleştirebilirsiniz.

İhtiyaca Göre Doğru Dolap İçi Düzenleyici

İhtiyaca Göre Doğru Dolap İçi Düzenleyici

Dolap içi düzenleyici çeşitleri o kadar çok ki nereye hangi ürünü almanız gerektiği konusunda kafanız karışabilir. Bu biraz zevk, biraz da ihtiyaç meselesi. Mesela, hol için ayakkabılık yerine çok sayıda kutu alıp üst üste dizebilirsiniz. Şeffaf bir kutuda tek ayakkabıya erişim kolay olur ve kokular birbirine karışmaz. Yatak odası dolap düzenleyici muhtemelen gardırop veya komodin içindir. Bölmeli bir ürün ile iç çamaşırlarınızı ve çoraplarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. Dolap içi düzenleyici mutfak için tezgah üstü düzenleyici anlamına da gelebilir. Ekstra bir rafa ocağın yanında elinizin altında olması gereken şeyleri dizebilirsiniz. Şeffaf bir banyo dolap içi düzenleyici size pamuklarınızı ve makyaj malzemelerinizi gösterir. TDS, Allaturca, Alper Banyo ve diğer markaların sayısız ürününü ve fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz. Diğer ev düzenleme gereçleri ise size sadece bir tık kadar yakın.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2020 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.