ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Deterjan & Temizlik

Kategorimizde yer alan ürünler arasında tüm temizlik ürünlerini bulabilir ve anında sipariş verebilirsiniz. Çamaşır yıkamak, bulaşık yıkamak ve ev temizliği yapmak için ihtiyacınız olan tüm kimyasal temizlik ürünlerini inceleyerek ihtiyacınız olanları satın alabilirsiniz. Bulaşıklarınızın tertemiz olması ve pırıl pırıl parlaması için tablet bulaşık deterjanı çeşitlerinden, bulaşık makinesi parlatıcı çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Tablet bulaşık deterjanları kolay ve pratik kullanım imkanı sunduğu için en çok kullanılanlar arasında. Elde bulaşık yıkıyorsanız, sıvı bulaşık deterjanı ve sünger edinmeniz gerekecek. Mutfağınızda temizlik sağlamak için kağıt havlu kullanabilirsiniz. Ocaktaki ve aspiratördeki lekeleri çıkarmak için yağ çıkarıcı ürünlerini kullanabilirsiniz. Mutfakta kullanılan çöp poşetlerini, folyoları, buzdolabı poşeti ve ambalaj malzemelerini yine kategorimizde bulabilmeniz mümkün. Temizlik denince; temizlik bezlerini ve eldivenlerini unutmamak gerekiyor. Ellerinizin kimyasal malzemelerden zarar görmemesi için temizlik eldiveni kullanmanızda yarar var.

Çamaşır deterjanı çeşitleri arasında sıvı deterjanlar ve toz deterjanlar bulunuyor. Ayrıca deterjan çeşitleri renkliler, siyahlar ve beyazlar için özel olarak üretilmekte. Siz de evinizde çamaşır yıkarken, renklerine uygun deterjan kullanmayı tercih ederek giysilerinizin ilk günkü gibi yeni kalmasını sağlayabilirsiniz. Çamaşır deterjanı satın almak isterseniz hemen kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve ihtiyacınız olanı satın alabilirsiniz. Renkli çamaşırlarınızın ve siyah çamaşırlarınızın renginin bozulmaması için bu renkler için özel üretilen sıvı deterjanları kullanmayı deneyebilirsiniz. Alo, Ariel, Omo gibi çeşitli markalar tarafından üretilen toz deterjanlar en çok tercih edilenler arasında. Çamaşırlarınızda çıkmayan lekeler olduysa, leke çıkarıcı ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Deterjan gibi temizlik malzemeleri ağır olduğu için marketten satın alıp eve taşımak biraz zahmetli. Bu nedenle online market alışverişi yapmayı tercih ederek siparişlerinizin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra yumuşak olması ve mis gibi kokması için yumuşatıcı kullanmayı unutmayın. Birçok farklı koku seçeneği bulunan Vernel yumuşatıcı ve Yumoş yumuşatıcı çeşitleri en çok tercih edilenler arsında. Çamaşırlarınızı beyazlatmak için kullanabileceğiniz çamaşır suyunu, banyonuzda ya da mutfağınızda hijyen sağlamak için de kullanabilirsiniz. Çamaşır suyunun beyazlatma etkisi olduğu için renkli çamaşırlarda kullanırken dikkatli olmakta fayda var. Ayrıca çamaşır suyu ile temizlik yaparken üzerinize sıçramamasına özen göstermelisiniz, aksi halde giysilerinizde beyaz leke oluşturabilir. Çamaşır suyu kullanmadığınız zamanlarda da banyo temizleyicilerinden yararlanabilirsiniz. Banyonuzun ihtiyacı olan ürünlerden biri de tuvalet kağıtlarıdır. Çoklu tuvalet kağıdı paketlerinden satın alarak evinizde stok yapabilirsiniz. Evinizdeki yüzeyleri temizlemek için yüzey temizleyicilerini; halılarınızı temizlemek için de halı şampuanlarını kullanarak temiz bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2022 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.