ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo
Çamaşır Kurutma Askısı

KATEGORİ HAKKINDA

Çamaşır Kurutma Askısı

Kıyafetlerinizi askı çeşitlerinde kırışmadan düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Peki, onları yıkadıktan sonra ne olacak? O noktada devreye çamaşır kurutma askısı girer ve sizi dört mevsim büyük bir yükten kurtarır.

Çamaşır Kurutma Askısı Ne İşe Yarar, Modelleri Neler?

Çamaşır Kurutma Askısı Ne İşe Yarar, Modelleri Neler?

Çamaşır kurutma askısı, isminden de anlaşılacağı üzere çamaşırlarınızı kurutmanız amacıyla üretilen bir aparattır. Çamaşır kurutma askıları hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanılabilir ve balkonlardaki çamaşır iplerine iyi bir alternatiftir. Çamaşır kurutma askılarının birçoğu katlanır ve evde fazla yer kaplamaz. Çamaşır ipleri gibi yukarı uzanmanızı veya dışarı sarkmanızı veya onlar kadar sık yenilemenizi gerektirmez. Üstelik yağışlı ve nemli havalarda dışarıda çamaşırlarınızı kurutmanız neredeyse imkansızken çamaşır askısını evin içinde kalorifer yanına ya da klima karşısına kurarak, mevsimden bağımsız biçimde, kısa sürede çamaşırlarınıza kavuşmanız mümkün. En yaygın çamaşır askısı modeli tek katlı olup iki yana açılabilen modeldir. 3 katlı çamaşır kurutma askısı diye de bilinen dikey çamaşır kurutma askısı ve kalorifer petek askıları da diğer çeşitlerden.

Çamaşır Kurutma Askısı Seçerken Dikkat Edilecekler

Çamaşır Kurutma Askısı Seçerken Dikkat Edilecekler

Çamaşır kurutma askısı seçiminizi etkileyecek temel olarak iki etmen var: Birincisi, çamaşır yıkama alışkanlıklarınız; ikincisi, evinizde çamaşır kurutmaya ayırabileceğiniz alan. Sık sık ama azar azar çamaşır yıkıyorsanız tek katlı çamaşır kurutma askıları sizin için yeterli olacaktır ve evinizde daha az yer kaplayacaktır. Tek seferde bol bol çamaşır yıkıyorsanız üç katlı, dikey, ayaklı çamaşır kurutma askısı işinizi daha fazla görecektir. Ama bu çamaşır askısı modelinde dikkat etmeniz gereken bir şey var: Kurduktan sonra katlanmayan bir modelse evinizde onu saklayabileceğiniz yeterince yer olması lazım, yoksa odada kalabalık bir görüntü yararabilir. Kışın acil kurutmalık kıyafetleriniz için kalorifer petek askılarını tercih edebilirsiniz.

Çamaşır Kurutma Askısını Daha Uzun Süre Kullanmak İçin...

Çamaşır Kurutma Askısını Daha Uzun Süre Kullanmak İçin...

Çamaşır kurutma askısını daha uzun süre kullanmanın yolu, mümkün olduğunca kaliteli bir ürün almak ve talimatlar çerçevesinde ürüne olabildiğince nazik davranmak. Çamaşır kurutma askısı fiyatları kalite ve malzemeye göre değişiklik gösterir ama yıllarca kullanabileceğiniz bir ürün için uzun vadeli düşünmelisiniz. Metal ve telden çamaşır askılıkları epey dayanıklıdır ama ek yerlerini fazla zorlamamak gerekir. Neyse ki bu modeller kopma durumunda lehimle tekrar kullanılabilir hale getirilebilir. Plastik çamaşır kurutma askıları daha ekonomik ve daha hafiftir ama onlarda da zamanla yine çatlama ve kırılmalarla karşılaşabilirsiniz. Askılara çok fazla çamaşır yüklememeniz ve kışlık mantolarla paltoları kapı askılarına asmanız önerilir. Doğrular, Biricik, Miras ve daha birçok markanın ürünleri burada.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2022 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.