ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo
Çakmak ve Aksesuarı

KATEGORİ HAKKINDA

Küllük

Oto küllük çeşitleri, araçlar içerisinde küçük çöplerin, küllerin ve izmaritlerin birikmesini sağlayan ürünlerdir. Araç içerisinde seyir halindeyken sürücüler için pratik bir çöp biriktirme alanı olan küllükler, otomobillerin bardaklık bölümüne ya da özel olarak ayrılmış olan küllük bölümüne konularak kullanılabilir. Aracınızda bardaklık bölümü bulunmuyorsa, küllükleri küllük tutucu ürünler temin ederek kullanabilirsiniz. Otomobillerin arka koltuk kullanıcıları için de gerekli olan küllükler, özellikle çocukların bulunduğu ortamlarda küçük çöpleri biriktirmek için ideal ürünlerdir. Araçların bakımı ve temizliği için en önemli malzemelerden olan küllükler, çok sayıda formatta ve modelde tasarlanarak tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Araç Küllük Çeşitleri

Araç Küllük Çeşitleri

Araç içi küllük modelleri, LED ışıklı küllükler, kötü koku emici küllükler, kapaksız küllükler, tasarım küllükler şeklinde çeşitlilik gösterir. LED ışıklı küllük çeşitleri, gece sürüşlerinde ve loş ışıklı araç ortamlarında kullanım kolaylığı sağlayan küllüklerdir. Kapak bölümlerinde yer alan LED ışık aracılığıyla, tepe lambasına gerek kalmadan görüş avantajı sağlar. Bu sayede seyir halindeyken çöplerinizi küllüğe kolaylıkla atabilirsiniz. Işıklı oto küllük çeşitlerinin kapaklı bir yapıya sahip olması ise araç içerisinde kötü kokuların hapsedilmesine yardımcı olur. Araçlarda koku oluşumunu engellemek amacıyla tasarlanan kötü koku emici küllük modelleri de kategori içerisinde yer alan ürünlerdendir. Kötü koku emici küllükler, sigara dumanı, yemek kokusu gibi ağır ve kötü kokuları içerisine çekebilen ve bu amaca hizmet eden özel malzemelerle üretilen küllüklerdir. Kötü koku emici küllüklerin en üst tabakası gece görüşünü artırmak için fosforlu olarak tasarlanmıştır. Dayanıklı sert plastik malzemelerden üretilen küllüklerin, ısıya dayanıklı veya çelikten üretilmiş olan çeşitleri de bulunmaktadır. Çelik araç küllük modelleri, uzun yıllar kırılmadan ve herhangi bir sorunla karşılaşmadan kullanabileceğiniz küllüklerdir.

Araç Küllük Tutucu Modelleri

Araç Küllük Tutucu Modelleri

Araç küllük tutucu, küllüklerin konulması için alan bulunmayan araçlarda kullanılır. Aynı zamanda araç içerisinde küllüğü farklı bir konumda kullanmak isteyen kullanıcılar için de ideal bir üründür. Küllük tutucuların bazıları ayarlanabilir özelliktedir. Bu özellik sayesinde bardaklık amacıyla da kullanılabilir. Küllük tutucular araçların klima ızgaralarına takılarak kullanılır. Tüm araç modellerine uyum sağlayan küllük tutucular, kahve, soğuk içecek kutuları, su şişeleri gibi çok sayıda içecek seçeneğine göre daralıp genişleyebilir. Havalandırma bölümüne takılarak kullanılan bir diğer küllük modeli ise 3 adet fonksiyonu bulunan oto aksesuar küllük çeşitleridir. Aksesuar küllükler, hem telefon tutucu bölmesine, hem küllük bölmesine hem de bardaklık bölmesine sahiptir. Oldukça şık ve pratik bir kullanım sunan aksesuar küllükler Premium renk seçenekleri ile üretilir. Bakır, gümüş, sedef gibi özel tasarım kapak seçenekleri bulunan aksesuar küllükler, araç içerisinde ihtiyaçlara cevap verdikleri gibi, araçlara estetik bir görünüm de kazandırabilirler.

Araç İçi Küçük Çöp Kovaları

Araç İçi Küçük Çöp Kovaları

Araçların kapıları üzerinde bulunan cep gözlere sığabilen araç içi küçük çöp kovaları, sürücülerin kolayca ulaşabileceği bölümlerde kullanılabilir. Araç içerisinde kağıt, kasa fişi, peçete, yiyecek jelatini gibi atıkların sığabileceği çöp kovaları, kapaklı bir yapıya sahiptir. Genellikle plastik malzemelerden üretilen ve oldukça ekonomik fiyatlar sunan küçük çöp kovalarını tercih ederek araç içerisinde temizlik sağlayabilirsiniz. Küçük çöp kovaları araçların göğüs bölümünde de kullanılabilir. Genellikle 12 cm yüksekliğe sahip olan çöp kovaları, araç küllüklerini boşaltmak için de idealdir. Mavi, kırmızı, sarı gibi çeşitli kapak renkleri bulunan çöp kovalarını, araçların arka kısımları için de tercih edebilirsiniz. Tasarım küllük modelleri ise farklı hayvan figürleri ve biblo formatında üretilen araç küllükleridir. Aracınız içerisinde küllük fonksiyonu görebilen ve aynı zamanda şık bir görüntü sunan tasarım küllükleri, aracınızda bir iç dizayn unsuru olarak kullanabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Diğer araç içi aksesularları için Oto İç Aksesuar kategorimizi inceleyebilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2020 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.