ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo
Beyaz Eşya

KATEGORİ HAKKINDA

Beyaz Eşya

Yaşamımızın vazgeçilmez teknolojik ürünleri arasında üst sıralarda olan beyaz eşyalar ev eşyalarının demirbaşlarındandır. Yıllar boyunca kullanılmak üzere alınan beyaz eşyaların seçimi bu açıdan bir hayli önemlidir. Gereksinimlerinize üst seviyede yanıt verebilecek doğru beyaz eşyayı tercih ederek cebinizi uzun vaadede sevindirebilirsiniz. Bilindiği gibi beyaz eşya fiyatları ve özellikleri üretim yılına, marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Bunlar arasından doğru bir seçim yapmak için ihtiyaçlarınızı doğru saptamanız gerekir. Beyaz eşyalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Beyaz eşya denildiğinde akla birçok ürün gelmektedir. Bunların başında buzdolabıçamaşır makinesibulaşık makinesikurutma makinesi ve fırınlar yer almaktadır. Peki her evin adeta olmazsa olmazı haline gelen bu eşyaları satın alırken nelere dikkat etmek, hangi kriterleri göz önünde bulundurmak gerekir? Örneğin eğer bir çamaşır makinesine ihtiyaç duyuyorsanız makineyi satın alırken çamaşır yıkama kapasitesine, çalışma programları ve yıkama fonksiyonlarına, yıkama alışkanlıklarınıza ve kullanım kolaylığına dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca eğer çamaşır makinenizi aynı zamanda kurutma makinesi olarak da kullanmak istiyorsanız, tercihinizi kurutma özelliği de bulunan çamaşır makinelerinden yana kullanmalısınız. Bunun yanı sıra diğer önemli bir beyaz eşya olan buzdolabını satın alırken de şu kriterleri göz önünde bulundurmalısınız: iç kapasitesi, olası elektrik kesintisi durumlarına karşı yiyecekleri saklama süresi ve tabi ki enerji sınıfı. Aslında enerji sınıfı kriteri tüm beyaz eşya alımlarında göz önünde tutmanız gereken bir kriterdir. Zira düşük enerji ile çalışan beyaz eşyalar ile hem bütçenizi hem de çevreyi koruyabilirsiniz.

Beyaz Eşya Markaları

Beyaz Eşya Markaları

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte beyaz eşya üretiminde de farklı markaların piyasaya sunduğu ürünlerin sayısı ve çeşitliliği artış göstermiştir. Kategorimizde de sizlere pek çok farklı markaya ait beyaz eşya modelleri sunulmaktadır. Bu kategoride sizlerle buluşturulan beyaz eşya markaları arasında BoschArçelikBekoProfiloSamsung, Hotpoint, Altus, LG, Siemens, Sunny gibi alanında başarılı markalar yer almaktadır. Bu geniş marka ve ürün yelpazesi içinden siz de ihityacınıza uygun beyaz eşyalara güvenle sahip olabilirsiniz. Tüm bu ürünler arasında seçim yaparken doğru karar vermek için beyaz eşya markası, kapasite, enerji sınıfı ve modeller arasındaki farklılıkları dikkate almanız gerekir. Tüm bu farklılıkları saptadığınızda kendi bütçenize uygun doğru bir beyaz eşyayı satın alabilirsiniz. Ayrıca kategorimizde tekli olarak satılan beyaz eşyaların yanı sıra ankastre setler gibi set halinde satılan ürünler de yer almaktadır. Ankastre beyaz eşya setleri beyaz eşya alışverişini kolaylaştırmanın yanı sıra kalitesinden ve güvenilirliğinden emin olduğunun bir markanın tüm ürünlerine sahip olmanızı sağlar.

Beyaz Eşya Fiyat Seçenekleri

Beyaz Eşya Fiyat Seçenekleri

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi beyaz eşya fiyatları marka, model ve ürünün üretim yılına dolayısıyla farklı özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizde her keseye uygun beyaz eşyalar yer almaktadır. Geniş marka ve ürün yelpazesi sayesinde siz de kendi bütçenize uygun bir beyaz eşyaya ya da beyaz eşya setine sitemizden kolayca sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra en uygun fiyatlı beyaz eşyaların başında ankastre olmayan yani solo beyaz eşyaların geldiğini söyleyebiliriz. Ayrıca enerji sınıfı ve kapasite gibi ilk bakışta dikkat edilen kriterler de fiyatların böylesi geniş bir yelpazeye yayılmasının başlıca sebebidir. Siz de tüm bunları göz önünde bulundurarak doğru bir ürün seçiminde bulunabilir ve uzun yıllar boyunca verimli bir şekilde beyaz eşyanızı kullanabilirsiniz. Tüm bu beyaz eşyaların yanı sıra Isıtma & Soğutma kategorimize de göz atabilir, burada yer alan klima, vantilatör, kombi ve diğer ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2020 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.