ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo
Bataryalar & Musluklar

KATEGORİ HAKKINDA

Bataryalar & Musluklar

Banyolarınızda en çok kullandığınız ve bu nedenle de yıpranma payı en yüksek olan banyo aksesuarları batarya ve musluklardır. Batarya ve musluklar elbette sadece banyoda değil, mutfakta da en sık kullanılan gereçlerden biridir. Banyo ve mutfak alanlarında iş yaparken ellerinizin ve diğer araç gereçlerin temizliği için kullandığınız batarya ve musluk modellerini sitemizden kolaylıkla edinebilirsiniz.

Banyo Batarya Modelleri

Banyo Batarya Modelleri

Banyo batarya modelleri lavabo bataryası, banyo ve duş bataryası ve lavabo musluklarından oluşan geniş bir ürün yelpazesini kapsar. Farklı tasarımlarda ECA batarya modelleri hem banyonuzda hem de mutfağınızdaki ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Lavabo bataryaları banyo ve mutfak lavabolarınızın ve tezgahlarınızın tarzına göre seçilmelidir ve aynı zamanda sağlamlığı da göz önünde bulundurulmalıdır. Lavabo bataryası fiyatları için kategorimizi inceleyebilir, bütçenize uygun olan bataryayı hemen satın alabilirsiniz. Banyo ve duş bataryası modelleri için de aynı isimli kategoriye bakabilir, banyo ve duş bataryası fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Mutfak ve banyolarda en çok tercih edilen ürünler arasında olan aç kapa batarya modelleri de hem kullanım kolaylığı sağlayacak hem de uzun ömürlü olacaktır. Mutfak bataryaları için klasik eviye bataryası da tercih edebilirsiniz. Aç kapa mutfak bataryası modelleri de farklı ürün ve tasarımlarla mutfağınızda hem işlevsel hem de estetik boyut açacaktır.

Lavabo Muslukları

Lavabo Muslukları

Mutfak lavabolarınız için batarya ve musluk seçimi konusunda, özellikle küçük bir lavabonuz varsa, lavabo muslukları mantıklı bir seçim olabilir. Musluk modelleri uzun musluklar ve kısa musluklar olmak üzere ikiye ayrılır. İhtiyacınıza göre uzun musluk ya da kısa musluk modellerini incelemek ve musluk fiyatlarını öğrenmek için Lavabo Musluk kategorisini inceleyebilirsiniz. Eğer ihtiyacınız eviye bataryası ise, arıtma çıkışlı eviye bataryası modellerine mutlaka göz atmalısınız. Daha sağlıklı bir su için arıtmalı batarya modellerini tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Farklı türden batarya setleri size hangi ürünü daha çok istediğiniz konusunda daha somut fikirler verecektir.

Ara Musluklar

Ara Musluklar

Ara musluk modelleri daha çok banyolarda faydalanılan musluk modelleridir. Filtreli ara musluk ya da filtreli taharet muslukları partiküllerin suya karışmasını engelleyerek musluğun ömrünü uzatması açısından en çok tercih edilen ürünlerdir. Eğer su tasarrufuna önem veriyorsanız, fotoselli batarya tercih etmelisiniz. Aynı zamanda teknolojinin yeni ürünlerinden biri olan termostatik batarya modelleri, özellikle duş alırken bir ısınıp bir soğuyan suyun sıcaklığını dengelemek için ideal. Evinizde batarya ve musluk değişimi yapmak istiyorsanız ya da banyo ve mutfağınızı baştan aşağı yenileyecekseniz, sitemizin geniş ürün yelpazesini inceleyerek ihtiyacınızı kolayca satın atabilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2021 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.