ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo
Bagaj Aksesuarları

KATEGORİ HAKKINDA

Bagaj Aksesuarları

Araç bagajları, günlük kullanımda olduğu kadar seyahatler sırasında da en çok ihtiyaç duyulan alanlardır. Bagajları daha kullanışlı ve işlevsel bir hale getiren bagaj aksesuarları, yüzlerce formda tasarlanmış organizerler, bagaj çantaları ve çok amaçlı bagaj ürünleri sunar. Hatchback, sedan fark etmeksizin tüm bagaj modellerine ve araç çeşitlerine uyum sağlayan bagaj aksesuarları sayesinde aracınız içerisinde kullanışlı alanlar yaratabilir, bagaj içerisinde zamanla oluşan dağınıklığa çözüm bulabilirsiniz.

Bagaj Aksesuarları

Bagaj Aksesuarları

Oto bagaj aksesuarları arasında en çok karşılaşılan bagaj organizer çeşitleri, en az üç gözden oluşan katlanabilir formatta üretilen kullanışlı ürünlerdir. Bagajınız içerisinde tamir malzemeleri, oto temizlik ürünleri gibi malzemelerinizi organizerler içerisine yerleştirerek bagajınızda kullanım alanınızı genişletebilirsiniz. Çok sayıda cep göze sahip olan koltuk arkası organizerler ise arka koltuk sırtının neredeyse tamamını kaplayacak kadar geniş ölçülere sahiptir. Koltuk arkası organizer çeşitlerini tercih ederek bagajınız içerisinde kullandığınız alan miktarını artırabilirsiniz. Seyahatler için mükemmel kolaylıklar tanıyan bagaj içi aksesuar çeşitlerinden bagaj çantaları ise soğutucu özelliği bulunan termos çantalar sunar. Bu çantalarla uzun yol seyahatlerine çıkarken temin ettiğiniz gıdaları bozulmadan yol boyu saklayabilirsiniz. Aynı zamanda yolda tüketebileceğiniz soğuk içeceklerinizi de yol boyu soğuk tutabilirsiniz. Aksesuarlar arasında bulunan bagaj havuzları, araçlar içerisinde taşınan yüklerin araç bagajına zarar vermesini engelleyen ürünlerdir. Aracınızla sık sık inşaat malzemeleri ya da çeşitli yükler taşıyan biriyseniz, bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bagaj havuzları araç bagajına toz, toprak, kum ve sıvı geçirmeyen özel tasarlanmış havuzlardır. Araç bagajınızda temiz bir ortam yaratmak için bagaj havuzlarını kullanabilirsiniz.

Bagaj Üstü Aksesuar Çeşitleri

Bagaj Üstü Aksesuar Çeşitleri

Araç bagaj aksesuarları arasında, yolculuklar sırasında eşyaların bagaj içerisinde hareket etmesini engelleyen bagaj bantları bulunur. Bagaj bantları, özellikle market alışverişlerinden sonra bagaja yerleştirilen gıdaların, araç içerisinde dağılmalarını veya sarsılmalarını engelleyerek güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Bagaj sabitleyici bantlar, cırtlı bir şekilde tasarlandıklarından bagaj yüzeyinde hemen her alanda kullanılabilir. Bagaj üstü aksesuarları arasında ise araç modellerine özel olarak tasarlanmış olan sticker seçenekleri bulunur. LED logo aksesuarları, oldukça kolay bir şekilde araçlara monte edilebilir. 3D tasarıma sahip olan bagaj üstü aksesuarları araçlara şık bir görüntü kazandırmaya da yardımcı olur. Bagaj aksesuar fiyatları, çok sayıda probleme büyük çözümler getiren ürünler olmalarına rağmen ekonomik seçenekler içerir. Ulaşılabilir fiyat seçenekleri sayesinde, bagajınızı

Port Bagaj Aksesuarları ve Modelleri

Port Bagaj Aksesuarları ve Modelleri

Port bagaj aksesuarları, araç bagajına sığmayan büyük ölçülü malzemeleri saklamak için geniş alanlar yaratan ürünlerdir. Yükseltici aparatları sayesinde araçların dış yüzeyine zarar vermeyen port bagaj çeşitlerinin ölçüleri de oldukça fazladır. 370 litre, 420 litre gibi ölçü birimleriyle satışa sunulan port bagajlar için aksesuar üreten onlarca markayı, kategori içerisinde kolayca bulabilirsiniz. Bagaj üstü aksesuar türlerinin en işlevsel modellerinden biri olan port bagajlar, tavan çıtaları ile araç yüzeylerine tutunur. Tavan çıtaları da bagaj aksesuarları kategorisinde yer alan ürünlerdendir. Port bagajlar tüm otomobil markalarına uyum sağlayabilen ürünlerdir. Araç modelinize özel olarak tasarlanmış olan çıta seçeneklerini tercih ederek bagaj portunu aracınıza kolayca monte edebilirsiniz. Otomobil bagaj aksesuarları, sık sık kamp yapan seyahatseverler için de oldukça kullanışlı ürünlerdir. Kamyon, otobüs, minibüs gibi araçlarda bagaj aksesuarları kullanarak uzun yolculuğunuzda gerekli olan her şeyi aracınızda zahmetsiz bir şekilde taşıyabilirsiniz. Port bagajlar ve aksesuarları açık hava koşullarına uyum sağlayan ve dayanıklı bir yapıya sahip olan ürünlerdir. Alüminyum tavan çıtaları ise port bagajları taşımaya elverişli olan, sağlam tutuculardır. Daha fazla araç içi aksesuar için Oto İç Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2020 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.