ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo
Askı

KATEGORİ HAKKINDA

Askı

Ev gereçleri ve düzenleme ürünleri evinizin her köşesinde dağınıklıkları engellemeye ve istediğiniz eşyalara kolayca erişmenizi sağlamaya hazır. Askılar da düzen konusunu kıyafet temelinde çözerek size özellikle yatak odalarında büyük bir rahatlama sağlar.

Askı Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

Askı Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

Askı, insan omzunu örnek alan üçgen şekilde ahşap, tel veya sert plastikten ürünlerdir. Pantolon ve etekler için düz olup iki tane klipsi bulunan askılar da mevcut. Askılara palto, ceket, hırka, gömlek, bluz, elbise ve etek dahil, neredeyse sadece iç çamaşırları hariç, aklınıza gelebilecek hemen her kıyafeti asabilirsiniz. Ahşap askılığın mucidinin ABD Başkanı Thomas Jefferson olduğu düşünülmekte. Askılar neredeyse 1869 yılından beri hayatımızda ve o günden beri özellikle gardıroplarda kıyafetlerimizi düzenlemeye devam ediyor. Askılar düzenleme işleviyle birlikte aslında giysilerinizi kırışıklıklardan korumak için de var. Düzgün bir şekilde asılan kıyafetler kırışmaz ve sizi tekrar tekrar ütü yapma zahmetinden kurtarır. Bilhassa hemen her gün gömlek, kumaş pantolon ve keten kumaşla haşır neşir olan kişiler için askısız bir hayat düşünülemez.

Kıyafet Askısı Kullanma İpuçları

Kıyafet Askısı Kullanma İpuçları

Kıyafet askısı kullanmak aslında çok kolay ama onlardan en fazla verimi alabilmek için doğru kıyafet askısını doğru kıyafetle ve doğru yerde kullanmalısınız. Elbiseleri elbise askısı üstüne taktıktan sonra askıyı gardırobunuzun yüksek kısmına asmalısınız. Elbiselerin etekleri rahat hareket etmezse inatçı kırışıklıklarla uğraşmak zorunda kalırsınız. Uzun manto ve paltolarda da bu geçerli. Gardırobunuzun alçak kısmındaki askılık ceketler, gömlekler, bluzlar ve kısa etekler için kullanılabilir. Klipsli pantolon askıları pantolon ve etek gibi giysiler için idealdir ama kadife ve süet tarzı tüylü kumaşlarda uzun süre geçmeyen izler bırakabilir. O yüzden onları askılara serbest bir şekilde asmaya çalışmanız daha iyi olacaktır.

Kapı Arkası Askılığı, Duş Askısı ve Diğerleri

Kapı Arkası Askılığı, Duş Askısı ve Diğerleri

Askılar sadece gardırop için olanlarla bitmiyor. Kıyafetlerinizi kapı arkası askılık veya duvar askılıklarına asmanız mümkün. Ama buralara asma işini abartırsanız dağınık görüntüyle karşı karşıya kalabileceğinizi unutmayın. Dilsiz uşak da denen ayaklı elbise askısı da kıyafetlerinizi geçici olarak koymak için oldukça kullanışlı bir ürün. Askılara kıyafet dışında ürünler de konulabilir. Mesela sepetli duş askıları banyo sırasında ihtiyacınız olabilecek sabun, şampuan, duş jeli ve lifi bir arada elinizin altında tutmayı sağlar. Nyn Ahşap, GPD, Primanova, Royal ve diğer markaların askı çeşitlerini burada bulabilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca, kıyafetlerinizi yeni yıkadığınızda hiçbir iz kalmadan kurutmak için çamaşır kurutma askısı modellerine de göz atabilirsiniz.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2022 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.