ücretsiz kargo   75₺   ÜZERİ    KARGO BEDAVA   ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Aksesuarlar

Elektrikli aletler ile birlikte kullanabileceğiniz aksesuarlar ve aksesuar setleri gerek iş yerinizde gerekse evinizde dilediğiniz değişiklikleri ve yenilikleri yapmanızı sağlayacak! Bosch, Makita, Nikon, Dewalt, Einhell, Black&Decker, Rtrmax ve İzeltaş dahil, elektrikli aletler ve aksesuarlar alanında nam salmış dünya markalarının cazip fiyatlı ürünlerini kaçırmayın.

Aksesuar Setleri

Aksesuar Setleri

EElektrikli aletlerin aksesuar setleri farklı ihtiyaçlarınıza yanıt verirken aletlerinizi olabildiğince uzun süre kullanmanıza olanak tanır. Elektrikli alet aksesuar setleri arasında delme ve vidalama setleri, matkap ucu setleri, karot makinesi uçları, cırcırlı tornavida uçları ve daha birçok elektrikli aletin uç setlerini bulabilirsiniz.

Taşlama ve Kesici Diskler

Taşlama makinesi ile birlikte kullanılan kesici diskler kesiciliklerine göre farklı kalınlıklarda üretilir. Bu kalınlıklar milimetre olarak belirtilir. Taşlama disklerini set olarak aldığınızda farklı kesme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Matkap Uçları

Matkap Uçları

Dewalt, Black&Decker veya Bosch matkap aldınız. Peki ya sonra? Sıra, matkap uçlarında. Farklı matkap çeşitlerine uygun farklı yarı çap kalınlığı ve uzunluğa sahip matkap ucu setleri ile duvarlarda ve betonda delik açmak çok pratik.

Dekupaj Testere Bıçakları

Elektrikli el aletlerinden biri olan dekupaj testere özel uçlarıyla kullanılır. Dekupaj testere uçları veya yedek bıçakları hızlı kesim için tasarlanmıştır. Bıçak kalınlığı ve tırtıkların sıklığı farklı kesme işlemlerini kolaylıkla yapmanızı sağlar.

Delik Açma Testeresi

Delik Açma Testeresi

Delik açma testeresi veya panç, beton veya metali delerek geniş bir parça çekip çıkarmanızı sağlar. Tahmin edebileceğiniz üzere bu testere uçları oldukça kuvvetlidir ama sürtünmenin fazla olduğu yüzeylerde kullanıldıkları için yedeklenmeleri gerekir.

Vidalama Aksesuarları

Elektrikli el aletleri aksesuarlarının en çeşitlilerinden biri de akülü vidalama aleti uçları. Bazen vidalama aleti ile birlikte set halinde sunulan vidalama aksesuarlarını ayrı set olarak kendiniz de alabilir, böylece yarıçap ölçüsü ve uzunluk açısından daha çeşitli uçlara sahip olabilirsiniz.

Elmas Testereler

Elmas Testereler

Elmas, camı bile rahatlıkla kesmesiyle bilinen ünlü bir taş. Elmas testereler de ahşabın yanı sıra asfalt ve beton gibi birbirinden zorlu yüzeyleri kesebilirsiniz. Elmas testereler temel olarak disk testere veya şerit testeredir. Ama elmas uçlu kalem ile daha ince kesme işlemlerini halledebilirsiniz.

Mandren

Mandren özellikle matkaplara takılan bir tür uçtur. Çelikten yapılan sağlam bir aparattır. El matkaplarının yanı sıra matkap tezgahları ve tornalarda da kullanılır. Mandren matkap uçlarını kolayca takıp çıkarmanıza yardımcı olur. Mandrenler bazen matkap setinizle birlikte gelir, onun bir parçası da olabilir ama sette mandren yoksa veya matkap uçlarını tutmayacak kadar yıpranmışsa ayrıca satın alabilirsiniz. Tüm elektrikli alet çeşitleri için Elektrikli Aletler kategorimizi ziyaret edin.

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Epttavm.com Webdengelsin Mağazası Hepsiburada.com Webdengelsin Mağazası N11.com Webdengelsin Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0850 532 64 50

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU
© Copyright 2021 WEBDENGELSİN Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.